Skip to content

Pilna modlitwa za Zazulę

1246710

Komentarz

  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +++
  • Mania napisal(a):
    Sytuacja alarmowa minęła. Zuzka w domciu bierze teraz antybiotyk na stan zapalny i dziękuje wszystkim za +++.
    +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Nie wiem, jak Wam dziękować za wsparcie. Jakiś pech nie dopadł. Cztery szpitale w jeden rok. ZA każdym razem kończyło się dobrze. Takie załamanie organizmu- ślad, jaki zostawia na nas życie. Ale już jestem na dobrej drodze. To nie dawna choroba (ta z tych najpaskudniejszych) wróciła, czego potwornie się bałam. To było coś nowego, przykrego, ale mało groźnego.
    Wielkie, wielkie dzięki.
  • miało być "Jakiś pech mnie dopadł"
  • Przy okazji. Ileś miesięcy temu prosiłam o modlitwę za Maćka, z zaprzyjaźnionej rodziny. Męża Gosi i ojca dwóch szkrabów. Maciek ma teraz niespełna 40 lat. Rak krwi - ten groźny. Chemia za chemią i wiadomość sprzed 4 dni. Po szczegółowych badaniach stwierdzono CAŁKOWITĄ REMISJĘ! Oszaleliśmy z radości.
    I wszystkim tutejszym Przyjaciołom z naszego Różańca posyłam WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ!
  • Zazu napisal(a):
    Przy okazji. Ileś miesięcy temu prosiłam o modlitwę za Maćka, z zaprzyjaźnionej rodziny. Męża Gosi i ojca dwóch szkrabów. Maciek ma teraz niespełna 40 lat. Rak krwi - ten groźny. Chemia za chemią i wiadomość sprzed 4 dni. Po szczegółowych badaniach stwierdzono CAŁKOWITĄ REMISJĘ! Oszaleliśmy z radości.
    I wszystkim tutejszym Przyjaciołom z naszego Różańca posyłam WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ!
    Bogu dzięki!
    Miło Cię widzieć, Zazuleńko. :)
  • Bogu dzięki
    +
    :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.