Skip to content

nowenna do MB rozwiązującej węzły

2»

Komentarz

  • +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • DZIEWIĄTY DZIEŃ
    Matko Najświętsza, orędowniczko nasza, Ty, która rozwiązujesz więzy, przychodzę dzisiaj, aby podziękować Ci za rozwiązanie mojego życiowego węzła. Ty znasz boleść jaką mi sprawia. Dzięki, o Matko moja, za miłosierne otarcie moich łez. Dzięki za przygarnięcie mnie w ramiona i wyproszenie innej łaski Bożej. Maryjo, która rozwiązujesz więzy, Matko moja ukochana, dziękuję Ci za rozwiązanie węzłów mojego życia. Okryj mnie płaszczem Twojej miłości, weź mnie pod twoją obronę, uproś światło i napełnij Twoim pokojem.
    MARYJO ROZWIĄZUJĄCA WĘZŁY, módl się za mną.
  • + za Dominika - o rozwiązanie węzła
  • Akt skruchy

    Boże mój, bardzo żałuję, że Cię obraziłem, ponieważ Ty jesteś nieskończenie dobry i nie masz upodobania w grzechu. Zdecydowanie postanawiam, z pomocą Twojej świętej łaski, już więcej Cię nie obrażać i winy odpokutować.

    MODLITWA DO MATKI BOŻEJ ROZWIĄZUJĄCEJ WĘZŁY

    Dziewico Maryjo, Matko pięknej Miłości, Matko, która nigdy nie opuściłaś dziecka, wołającego o pomoc, Matko, której ręce nieustannie pracują dla Twoich ukochanych dzieci, gdyż przynagla je Miłość Boża i nieskończone Miłosierdzie, które wylewa się z Twojego serca, zwróć ku mnie Twoje współczujące spojrzenie. Wejrzyj na kłębowisko węzłów, w których dusi się moje życie.
    Ty znasz moją rozpacz i mój ból. Wiesz jak bardzo te węzły mnie paraliżują.

    Maryjo, Matko, której Bóg powierzył rozwiązanie „węzłów" życia Twoich dzieci, składam w Twoje ręce wstęgę mego życia.

    Nikt, nawet Zły Duch, nie może jej pozbawić Twojej miłosiernej pomocy.
    W Twoich rękach, nie ma ani jednego węzła, który nie mógłby zostać rozwiązany.
    Matko Wszechmogąca, w swej łasce i mocy, z jaką się wstawiasz u Swojego Syna Jezusa, mojego Zbawcy, przyjmij dzisiaj ten „węzeł" ... (nazwać go w miarę możności).

    Na chwałę Boga, proszę Cię, byś go rozwiązała, rozwiązała na zawsze. Pokładam w Tobie nadzieję

    Jesteś jedyną Pocieszycielką, jaką dał mi Bóg, jesteś fortecą w mojej słabości, bogactwem w mojej nędzy, wyswobodzeniem ze wszystkiego, co mi przeszkadza być z Chrystusem.
    Przyjmij moje wołanie.
    Strzeż mnie, prowadź mnie, chroń mnie. Ty jesteś moim bezpiecznym schronieniem.

    Maryjo, Ty, która rozwiązujesz węzły, módl się za mną.
  • Cyrylica napisal(a):
    + za Dominika - o rozwiązanie węzła
    +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.