Skip to content

jak zgrać filmy z yt?

przeczytałem na exC, że zmarł Krzysztof Karoń
jak zgrać jego filmiki z Youtube?.
może kto ma?

Komentarz

  • To proste. Wbijasz w google "jak zgrać filmiki z YT" i postępujesz wg wskazówek.

  • Kilka tygodni temu próbowałem to nIe da się, darmowe programy się wykładają lub potrafią ściągnąć tylko samo video bez audio lub odwrotnie, płatnych nie sprawdzałem.

  • Podobno przez VLC się da.

  • edytowano April 2023

    Takie typowe strumienie da się, jak radio internetowe, youtube:

  • Wreszcie coś w czym mogę pomóc. Używam tego programu od 4 lat, najmniejszych problemów. Byłem tak zadowolony, że wykupiłem nawet wersję Pro, z której opcji i tak nie korzystam.

    Polecam zatem z pełnym przekonaniem.

    https://www.any-video-converter.com/products-freeware/

  • Jesteś pewien że to nadal działa? Inne programy przestały w grudniu 2022. https://groups.google.com/g/video-downloadhelper-q-and-a/c/OtBXjDuoMtE?pli=1

  • @Przemko powiedział(a):
    Jesteś pewien że to nadal działa? Inne programy przestały w grudniu 2022. https://groups.google.com/g/video-downloadhelper-q-and-a/c/OtBXjDuoMtE?pli=1

    Wczoraj ściągałem livestream WDWPro. 2 godziny 10 minut, plik 700MB. Program działał jak każdego dnia.

    Pracuję na Windowsie 7 SP2, BTW.

  • edytowano April 2023

    Dzięki. Coś mały ten plik, jaka rozdzielczość? Masz do wyboru rozdzielczość w jakiej ściąga?

  • @Przemko powiedział(a):
    Dzięki. Coś mały ten plik, jaka rozdzielczość? Masz do wyboru rozdzielczość w jakiej ściąga?

    Nigdy nie bawiłem się w rozdzielczość, więc nie sprawdzałem. Z mojego punktu widzenia wszystko zależy od operatora danego kanału. YT słucham głównie w formie mp3, a ten program wspaniale przerabia filmy na pliki dźwiękowe.

    AVC działa także na masie innych serwisów video, na pewno Odysee, Dailymotion, Vimeo, Vevo. Ponoć Facebook też, ale tego nawet nie tykam.

  • To tak jak Video Download Helper, w domyśle po prostu ściąga stream który aktualnie oglądasz w jakości którą aktualnie oglądasz, serwisy dopasowują sobie jakość do możliwości łącza internetowego które masz), ale jest też możliwość konwersji właśnie aby np. ściągnąć sobie samo audio z youtube czy coś. Tylko że w grudniu coś namodzili w youtube i przestało działać.

  • @Przemko powiedział(a):
    To tak jak Video Download Helper, w domyśle po prostu ściąga stream który aktualnie oglądasz w jakości którą aktualnie oglądasz, serwisy dopasowują sobie jakość do możliwości łącza internetowego które masz), ale jest też możliwość konwersji właśnie aby np. ściągnąć sobie samo audio z youtube czy coś. Tylko że w grudniu coś namodzili w youtube i przestało działać.

    W tym programie po prostu wkleja się link filmu i hajda. Ale nagrywanie ekranu jest też w opcjach, próbowałem tego na SkyShowtime z ciekawości. Jakoś działa.

  • @Przemko powiedział(a):
    Kilka tygodni temu próbowałem to nIe da się, darmowe programy się wykładają lub potrafią ściągnąć tylko samo video bez audio lub odwrotnie, płatnych nie sprawdzałem.

    Kiedyś ściągłem ten film instruktaż dla Amerykanów, jak zachowywać się w niemczech. Nie pamiętam już jak, ale nie było żadnego problemu, gdyż jestem w tym lajkonikiem.

  • @peterman powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):
    To tak jak Video Download Helper, w domyśle po prostu ściąga stream który aktualnie oglądasz w jakości którą aktualnie oglądasz, serwisy dopasowują sobie jakość do możliwości łącza internetowego które masz), ale jest też możliwość konwersji właśnie aby np. ściągnąć sobie samo audio z youtube czy coś. Tylko że w grudniu coś namodzili w youtube i przestało działać.

    W tym programie po prostu wkleja się link filmu i hajda. Ale nagrywanie ekranu jest też w opcjach, próbowałem tego na SkyShowtime z ciekawości. Jakoś działa.

    Dziwna sprawa, ostatnia aktualizacja Download Helpera była 9 grudnia 2022 i napisano w niej, że jest ona wymuszona zmianami w youtube sprzed kilku dni, które uniemożliwiały pobieranie. Chyba mi się na Windows w pracy dodatek nie zaktualizował i dlatego nie działało pobieranie, bo w domu bangla.

  • @Przemko powiedział(a):

    @peterman powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):
    To tak jak Video Download Helper, w domyśle po prostu ściąga stream który aktualnie oglądasz w jakości którą aktualnie oglądasz, serwisy dopasowują sobie jakość do możliwości łącza internetowego które masz), ale jest też możliwość konwersji właśnie aby np. ściągnąć sobie samo audio z youtube czy coś. Tylko że w grudniu coś namodzili w youtube i przestało działać.

    W tym programie po prostu wkleja się link filmu i hajda. Ale nagrywanie ekranu jest też w opcjach, próbowałem tego na SkyShowtime z ciekawości. Jakoś działa.

    Dziwna sprawa, ostatnia aktualizacja Download Helpera była 9 grudnia 2022 i napisano w niej, że jest ona wymuszona zmianami w youtube sprzed kilku dni, które uniemożliwiały pobieranie. Chyba mi się na Windows w pracy dodatek nie zaktualizował i dlatego nie działało pobieranie, bo w domu bangla.

    To, że YouTube miesza za kulisami - jest niezaprzeczalnym faktem. Przykład: od lat korzystam z Vanced zamiast natywnej apki. W zeszłym roku Gugiel wymusił na devach zdjęcie linku do programu z ich oficjalnej strony (oczywiście wszędzie są dostępne inne dystrybucje). Kilka dni temu zaczęły się problemy z dostępem do serwisu - co ciekawe, nie na wszystkich urządzeniach. Musiałem wgrać inną wersję na dwóch telefonach, na reszcie Vanced działa bez przeszkód (na razie). Być może zależy to od wersji Androida na danym sprzęcie.

  • edytowano April 2023

    Na Androida polecam darmową aplikację NewPipe, która bez problemu ściąga całe filmy oraz same ścieżki dźwiękowe z YT:

    https://newpipe.net/#download

    Ściąga się szybciej i wygodniej niż na komputerze, a pliki można nań bez problemu później przerzucić.

  • edytowano April 2023

    https://github.com/yt-dlp/yt-dlp

    Korzystam z tego tylko, że używam do podpieprzania muzyczki. ;-)

    Trzeba co jakiś czas pobrać nową wersję ( jak yt zmieni coś w swoim serwisie. ).
    Nie mam windowsa więc nie potwierdzę, że na windzie działa ale jest binarka na ich gicie więc raczej działa.

  • @christoph powiedział(a):
    przeczytałem na exC, że zmarł Krzysztof Karoń
    jak zgrać jego filmiki z Youtube?.
    może kto ma?

    Firefox + wtyczka Video DownloadHelper

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.