Skip to content
«1

Komentarz

  • ale to już ustaliliśmy, że w sprawie Smoleńska, to prokuratura sobie pogrywa ...

  • loslos
    edytowano July 2023

    Minister Zbigniew Ziobro pogrywa sobie we wszystkich sprawach bez jednego wyjątku. Ciekawsza123 moim zdaniem jest druga obserwacja - Antoni stracił cierpliwość. Przez 13 lat wykazywał się lojalnością i żyrował piruety i szpagaty Jarosława Kaczyńskiego. Teraz powiedział: dość!

    Ma oczywiście rację. Po co komu polski naród, który nie przejmuje się Zbrodnią Smoleńską? Może ewentualnie Niemcom na paszę dla zwierząt futerkowych ale to nie byłoby pozytywne wykorzystanie jego potencjału, raczej utylizacja truchła.

  • w "Oczach diabła" Vega opisał dom publiczny z małymi dziećmi gdzieś pod Gdańskiem. Tym też podobno zajęła się prokuratura. O wynikach zajęcia się też nic nie słychać.

  • edytowano July 2023

    @KazioToJa powiedział(a):
    w "Oczach diabła" Vega opisał dom publiczny z małymi dziećmi gdzieś pod Gdańskiem. Tym też podobno zajęła się prokuratura. O wynikach zajęcia się też nic nie słychać.

    To 'dzieło' to czysta kreacja, więc nie ma co się tym zajmować.
    Może Antuan chce zapytać co się dzieje Panie Wielki Patrioto Ziobro, w tym, arcyważnym temacie?

  • Spójrzcie na ilości polubień pod obydwama tweetami.
    Aż zmutno...

    ••
    O tym, że to był zamach wiem od południa tamtego dnia.
    A tu dokument ważacy więcej niż tamten samolot...

    Mimo hejterskich wpisów totalniaków, to w części "ziobrowej" i "wiary pisowców" trafiają w punkt.

  • nie no ZiZi jednej sprawy pilnuje bardzo

  • Ciekawe, czy redaktor tvp info a kiedyś tv republika zauważy i odniesie się do wydarzenia np. w programie "jedziemy - on the road again"?

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @KazioToJa powiedział(a):
    w "Oczach diabła" Vega opisał dom publiczny z małymi dziećmi gdzieś pod Gdańskiem. Tym też podobno zajęła się prokuratura. O wynikach zajęcia się też nic nie słychać.

    To 'dzieło' to czysta kreacja, więc nie ma co się tym zajmować.
    Może Antuan chce zapytać co się dzieje Panie Wielki Patrioto Ziobro, w tym, arcyważnym temacie?

    wystarczy komunikat, że nie potwierdzono doniesień Vegi. Czekam z nadzieją, że tak będzie.

  • Odniesienie się do rewelacji Vegi kompromituje, obojętne potwierdzenie czy zaprzeczenie. Urbana też nie honorowano dementi.

    PS. Co to ma wspólnego ze Zbrodnią Smoleńską? Lubimy oftopiki ale trzeba znać miarę.

  • edytowano July 2023

    Poza tym jaka instytucja prawnicza na świecie wyda oświadczenie, że pod miastem X z pewnością nie funkcjonuje pedofilski dom publiczny?

  • @los powiedział(a):
    Odniesienie się do rewelacji Vegi kompromituje, obojętne potwierdzenie czy zaprzeczenie. Urbana też nie honorowano dementi.

    PS. Co to ma wspólnego ze Zbrodnią Smoleńską? Lubimy oftopiki ale trzeba znać miarę.

    ogłosili, że zbadają sprawę, więc kompromitacja już się dokonała. Niech ogłaszają co wybadali.

  • edytowano July 2023

    @MarianoX powiedział(a):
    Poza tym jaka instytucja prawnicza na świecie wyda oświadczenie, że pod miastem X z pewnością nie funkcjonuje pedofilski dom publiczny?

    mogą wydać, że nie znaleźli potwierdzenia faktów podanych przez Vegę, więc zawieszają sprawę.

  • @KazioToJa powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Odniesienie się do rewelacji Vegi kompromituje, obojętne potwierdzenie czy zaprzeczenie. Urbana też nie honorowano dementi.

    PS. Co to ma wspólnego ze Zbrodnią Smoleńską? Lubimy oftopiki ale trzeba znać miarę.

    ogłosili, że zbadają sprawę, więc kompromitacja już się dokonała. Niech ogłaszają co wybadali.

    Nie osłabiło to mojego przekonania, że tekst koleżanki zupełnie ale to już zupełnie nie pasuje do wątku SMOLEŃSK 2010.

  • @los powiedział(a):

    @KazioToJa powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Odniesienie się do rewelacji Vegi kompromituje, obojętne potwierdzenie czy zaprzeczenie. Urbana też nie honorowano dementi.

    PS. Co to ma wspólnego ze Zbrodnią Smoleńską? Lubimy oftopiki ale trzeba znać miarę.

    ogłosili, że zbadają sprawę, więc kompromitacja już się dokonała. Niech ogłaszają co wybadali.

    Nie osłabiło to mojego przekonania, że tekst koleżanki zupełnie ale to już zupełnie nie pasuje do wątku SMOLEŃSK 2010.

    Smoleńsk jest ewidentny. Chciałam dołożyć swój kamień, pokazując , że Zbyniu kisi niejedną sprawę. Mam taką teorię, że jest on Kaczyńskiemu potrzebny do kontrowania Dudy i trochę Morawieckiego, ale nie wiem, czy zarządzanie obozem jest ważniejsze od spraw państwowych. Może jest, bo obóz jest narzędziem, jak się rozleci to nic się nie ukopie. Ale jak Zbyniu może sobie spojrzeć w oczy, i ci ludzie wokół niego, niegłupi przecież, to już nie wiem.

  • @KazioToJa powiedział(a):

    @los powiedział(a):

    @KazioToJa powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Odniesienie się do rewelacji Vegi kompromituje, obojętne potwierdzenie czy zaprzeczenie. Urbana też nie honorowano dementi.

    PS. Co to ma wspólnego ze Zbrodnią Smoleńską? Lubimy oftopiki ale trzeba znać miarę.

    ogłosili, że zbadają sprawę, więc kompromitacja już się dokonała. Niech ogłaszają co wybadali.

    Nie osłabiło to mojego przekonania, że tekst koleżanki zupełnie ale to już zupełnie nie pasuje do wątku SMOLEŃSK 2010.

    Smoleńsk jest ewidentny. Chciałam dołożyć swój kamień, pokazując , że Zbyniu kisi niejedną sprawę. Mam taką teorię, że jest on Kaczyńskiemu potrzebny do kontrowania Dudy i trochę Morawieckiego, ale nie wiem, czy zarządzanie obozem jest ważniejsze od spraw państwowych. Może jest, bo obóz jest narzędziem, jak się rozleci to nic się nie ukopie. Ale jak Zbyniu może sobie spojrzeć w oczy, i ci ludzie wokół niego, niegłupi przecież, to już nie wiem.

    Latkowski mówi że w sprawie Getback prokuratora zamiast badać tropy szuka haków na Morawieckiego. Pytanie na ile można wierzyć Latkowskiemu.

  • @Przemko powiedział(a):

    @KazioToJa powiedział(a):

    @los powiedział(a):

    @KazioToJa powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Odniesienie się do rewelacji Vegi kompromituje, obojętne potwierdzenie czy zaprzeczenie. Urbana też nie honorowano dementi.

    PS. Co to ma wspólnego ze Zbrodnią Smoleńską? Lubimy oftopiki ale trzeba znać miarę.

    ogłosili, że zbadają sprawę, więc kompromitacja już się dokonała. Niech ogłaszają co wybadali.

    Nie osłabiło to mojego przekonania, że tekst koleżanki zupełnie ale to już zupełnie nie pasuje do wątku SMOLEŃSK 2010.

    Smoleńsk jest ewidentny. Chciałam dołożyć swój kamień, pokazując , że Zbyniu kisi niejedną sprawę. Mam taką teorię, że jest on Kaczyńskiemu potrzebny do kontrowania Dudy i trochę Morawieckiego, ale nie wiem, czy zarządzanie obozem jest ważniejsze od spraw państwowych. Może jest, bo obóz jest narzędziem, jak się rozleci to nic się nie ukopie. Ale jak Zbyniu może sobie spojrzeć w oczy, i ci ludzie wokół niego, niegłupi przecież, to już nie wiem.

    Latkowski mówi że w sprawie Getback prokuratora zamiast badać tropy szuka haków na Morawieckiego. Pytanie na ile można wierzyć Latkowskiemu.

    Nie można. Ale pozorowanie pracy przez Zbynia jest ewidentne.

  • @KazioToJa powiedział(a):

    @los powiedział(a):

    @KazioToJa powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Odniesienie się do rewelacji Vegi kompromituje, obojętne potwierdzenie czy zaprzeczenie. Urbana też nie honorowano dementi.

    PS. Co to ma wspólnego ze Zbrodnią Smoleńską? Lubimy oftopiki ale trzeba znać miarę.

    ogłosili, że zbadają sprawę, więc kompromitacja już się dokonała. Niech ogłaszają co wybadali.

    Nie osłabiło to mojego przekonania, że tekst koleżanki zupełnie ale to już zupełnie nie pasuje do wątku SMOLEŃSK 2010.

    Smoleńsk jest ewidentny. Chciałam dołożyć swój kamień, pokazując , że Zbyniu kisi niejedną sprawę. Mam taką teorię, że jest on Kaczyńskiemu potrzebny do kontrowania Dudy i trochę Morawieckiego, ale nie wiem, czy zarządzanie obozem jest ważniejsze od spraw państwowych. Może jest, bo obóz jest narzędziem, jak się rozleci to nic się nie ukopie. Ale jak Zbyniu może sobie spojrzeć w oczy, i ci ludzie wokół niego, niegłupi przecież, to już nie wiem.

    Ziobro ma ok. 20 wiernych posłów, bez których nie ma większości, to cała tajemnica.

    Ale akurat co by nie ustalono w sprawie "domu publicznego z małymi dziećmi", to niekoniecznie szczegóły powinny być w prasie.

  • Jak wierzymy Latkowskiemu, to co całości, Blidę zamordowała funkcjonariuszka ABW.

  • @los powiedział(a):
    Nie można. Ale pozorowanie pracy przez Zbynia jest ewidentne.

    W mojej ocenie, to nie pozorowanie, a myślenie 'hakowe' plus świadomość, że kasta może uwalić prawie wszystko.

  • Przecież Maciarewicz na pasku ruskich chodzi. Wszyscy to wiedzą ...

  • edytowano July 2023

    Niechcący i zupełnie niepotrzebnie wszedłem w polemikę na fejsbuku z jednym moich platformianych znajomych, funkcjonariuszy partyjnych. Fak, nie mogę się domyć. Obłęd, obłęd, panie i panowie.

  • A jak reaguje na pytanie: Więc uważasz, że Putin nikomu by krzywdy nie zrobił?

  • @los powiedział(a):
    A jak reaguje na pytanie: Więc uważasz, że Putin nikomu by krzywdy nie zrobił?

    Smoleńsk jest wyjaśniony, nie ma związku z Putinem, tak reagują.

  • Owszem, wyjaśniony przez Siergieja Szojgu. Uważasz, że Szojgu nikomu by słowa nieprawdy nie powiedział?

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Nie można. Ale pozorowanie pracy przez Zbynia jest ewidentne.

    W mojej ocenie, to nie pozorowanie, a myślenie 'hakowe' plus świadomość, że kasta może uwalić prawie wszystko.

    Problem jest trochę innego rodzaju. Zawiadomienie nie wskazuje imiennie sprawcy. Tam, gdzie komisja wskazywała imiennie sprawców, tj. kontrolerów z Siewiernego, zarzuty (zaocznie) postawiono i wystąpiono o areszt, co sąd klepnął... Oczywiście z wykonaniem jest gorzej, bo podejrzani są w Rosji.

    Nie można skierować do sądu sprawy "o przestępstwo", można przeciwko konkretnej osobie. Ale nawet Macierewicz nie wskazał konkretnie tej osoby.

  • Arabski został skazany, to info robi na lemingach piorunujące wrażenie. Oni nie wiedzą.

  • edytowano July 2023

    Generał Skrzypczak powiedział niedawno na kanale Zychowicza bardzo ciekawą rzecz:

    Generał Tadeusz Buk był swego czasu wielkim przeciwnikiem planów rozformowania 1-szej Dywizji Zmechanizowanej WP, która właśnie teraz jest odtwarzana wobec zagrożenia rosyjskiego.

    Wkrótce po jego śmierci w/w dywizja została jednak pospiesznie zlikwidowana

    Zagadka: kiedy umarł gen. Buk?

  • wiadomo 10.04.2010

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.