Skip to content

ŻRdFF reorganizacja

edytowano September 2023 w ŻRFF - modlitewnik

Drodzy w Panu,

piszę ten post na prośbę Marnioka (mam nieco więcej czasu). W ostatnim czasie nagromadziło się nieco vacatów. Niektóre Płatki poprosiły o wypisanie, inne długo (np. rok) nie potwierdzały modlitwy i nie odpowiadały na maile.
Zarząd (Marniok, AnnaE, KAnia - ja pełnię jedynie funkcję pomocniczą, służebną) podjął decyzję o reorganizacji Różańca w taki sposób, aby nie było vacatów (aby ograniczyć ich liczbę). Żeby uniknąć rezygnacji z całej Róży, co już raz miało miejsce w historii naszej grupy, trzy Róże zostały zredukowane o Tajemnice Światła a jeśli w tych różach vacatów było mniej, niż 5, odpowiednia liczba płatków została przeniesiona do innych róż - osoby te, ich starzy i nowi Zelatorzy o wszystkim wiedzą. Zamieszczone przeze mnie wykazy na wrzesień będą już zawierały te zmiany. Siłą rzeczy również wśród Płatków, które zostały w swoich Różach, układ Tajemnic mógł ulec zmianie.

Jak zawsze w takich przypadkach, przy przeprowadzaniu dużych zmian, mogą pojawić się jakieś pomyłki, stąd pokorna prośba o zgłaszanie wszystkich zaobserwowanych.

Jak pisałem w sąsiednim wątku: gdyby ktoś uznany za vacat jednak odzyskał dostęp do internetu i chciałby dalej modlić się w naszej grupie, niech da znać bez wahania.

Otagowano:

Komentarz

  • Bóg zapłać za tę mrówczą pracę
    +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.