Skip to content

Żelazna miotła

Nie wiem co szanowni na to, ale może by założyć wątek, który by dokumentował żelazną miotłę Tuska, czyszczenia instytucji państwowych i wokół państwowych z ludzi kompetentnych, których jedyną winą jest życie zawodowe w epoce Pisu. Wobec tego co się stało wczoraj, takie drobiazgi mogą umknąć, a warto o nich mówić. Ja zacznę niechronologicznie:
1. Tusk odwołuję Gertrudę Uścińska z funkcji Prezesa ZUS, była nim od 2016.
https://radiomaryja.pl/informacje/premier-d-tusk-odwolal-prof-g-uscinska-z-funkcji-prezesa-zus/
Można wpisywać kolejne.

Komentarz

  • Wczoraj podawano, że prof. Szumowski został usunięty z funkcji szefa kardiologii przez nauczycielkę nauczania początkowego, znaną ekspertkę od ekonomów.

  • Jest już wątek "Szybko poszło" traktujący o tym samym.

  • A największy pisowy paw Akademia Kopernikańska nadal jest i obstawiam, że długo zostanie. Oni tylko dobre rzeczy niszczą.

  • 10.01.2023
    Tusk odwołuje prof. Konrada Wnęka ze stanowiska dyrektora Instytutu Strat Wojennych im. Jana Karskiego.
    Pytanie kiedy odwoła cały instytut?
    @romeck @Brzost - proszę zatem o scalenie mojego watku z wątkiem "szybko poszło".

  • edytowano 11 January

    Kiedy weźmie się za polski Kościół Katolicki? Czy J. Św. Franciszek wystosuje encyklikę "Mit brennender Sorge 2.0"?

  • @Staszek2 powiedział(a):
    10.01.2023
    Tusk odwołuje prof. Konrada Wnęka ze stanowiska dyrektora Instytutu Strat Wojennych im. Jana Karskiego.

    Mnie tam najbardziej interesuje, czemu prof. Bogdan Musiał zagrzał tam stołek ledwie pół roku (styczeń 2022 – lipiec 2022). Mam gościa w sumie za półbogom równego, natomiast po odsłuchaniu rozmowy z nim to już wogle. Jakby, zachęcam!

  • 13:15 już jesteśmy (ambasady Hiszpani i Indii)

  • 13:15 już jesteśmy (ambasady Hiszpani i Indii)

    14:15
    https://maps.app.goo.gl/RxE9SgDisZZFUy51A

  • @Staszek2 powiedział(a):
    10.01.2023
    Tusk odwołuje prof. Konrada Wnęka ze stanowiska dyrektora Instytutu Strat Wojennych im. Jana Karskiego.
    Pytanie kiedy odwoła cały instytut?
    @romeck @Brzost - proszę zatem o scalenie mojego watku z wątkiem "szybko poszło".

    przyda się, żeby oszacować ile musimy zapłacić Panu Niemcowi

  • Poleciał też Jakub Sawulski z ministerstwa finansów i Polskiego Instytutu Ekonomicznego, jeden z twórców Polskiego Ładu, ktorego książkę wydał Krypol.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.