Skip to content

S.Cenckiewicz obiektem politycznej zemsty

Osobny wątek, bo sprawa jest bardzo gruba.

Sławomir Cenckiewicz
@Cenckiewicz
Oświadczenie

W dniu 31 lipca br. w godzinach południowych dwóch funkcjonariuszy Służby Kontrwywiadu Wojskowego (nazwiska są mi znane) przybyło do mojego mieszkania w celu zakomunikowania mi decyzji Dyrektor Zarządu V SKW z 31 lipca br. o cofnięciu moich poświadczeń bezpieczeństwa.

Przekazano mi również uzasadnienie powyższej decyzji w której znalazły się informacje wrażliwe w postaci fragmentów wywiadu lekarskiego z 2020 r., co jest sytuacją bez precedensu.

W związku z powyższym oświadczam, że wykorzystam wszystkie środki ochrony prawnej w celu wyeliminowania tej decyzji z obrotu prawnego.

Powyższą decyzję odbieram jako represyjne narzędzie walki politycznej i zemsty, której celem jest zastraszenie mnie, poniżenie w oczach opinii publicznej za głoszenie prawdy o współpracy SKW z FSB oraz szczególnej roli, jaką w zbliżeniu z rosyjskimi służbami specjalnymi odegrał obecny zastępca szefa SKW płk. Krzysztof Dusza.

Takie działania ani mnie nie wystraszą, ani nie zatrzymają!

Proszę wszystkich patriotów – ludzi dobrej woli, o wsparcie i modlitwę.

dr hab. Sławomir Cenckiewicz

Warszawa, 31 lipca 2024 r.

Komentarz

  • To Ty nie śpisz???
    image

    👣

    🐾
    🐾

  • ciekawe czy ten sposób działania jest emanacją Tuska, czy bezpieczniaków z którymi się zakolegował?

  • A czym się różnią?

  • @Mordechlaj_Mashke powiedział(a):
    To Ty nie śpisz???
    image

    Oglądałam 2 filmy z C.Eastwoodem, potem zajrzałam na X... Takie zalety bycia emerytką - rano mogę odespać.
    O 3 nad ranem były 3 osoby na ExC - domyśliłam się, że jedną z nich jesteś Ty :-)

  • Nie tylko Niemcy grasują po Polsce, Ruscy też. Każdy może się tu szlajać jak w bur..., w domu publicznym.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.