Skip to content

Wypada się przedstawić.....

Witam szanownych forumowiczow.
Wiele lat temu (ok 2003-2005) byłem dość aktywny na Forum Frondy. Z tamtych czasów pamiętam niektóre "nicki".
Nie wiem czy jest tu "standardowa ankieta" jak na FR, ale jestem gotów odpowiedzieć na wszelkie pytania - choć  zastrzegam, że czasami odpowiedź może brmieć "nie powiem"
;)

Komentarz

  • Uszanowanie!
    Dopiero dziś ujrzałam Waści wpis priv na Rebelce.
    Jeśli sprawa aktualna, zapraszam do wątku:
    http://ec.mixxt.pl/networks/forum/thread.288846

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Szanowanie!
  • Dzin dybry!

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Dobry wieczór. Niestety, nie było mnie na FF w tamtych latach. Dołączyłam nieco później.

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Ja byłam na FF późniejsza.  Witaj Kolego!

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Mania
    Ja byłam na FF późniejsza.  Witaj Kolego!
    A ja właśnie w tych latach miałem apogeum FForumowej aktywności. Potem zaczęła się epoka "FF upada"
    ;)
  • Nigdy nie byłem
    na/w
    FF.
    Czasem zaglądnąłem. Nie przekonałem się. Ale jestem tu i czuję się jak w empikowskiej klubo-kawiarni trochę... (znaczy: pozytywnie, dobrze, ciekawie, światowo....)
    (Tak przy okazji przywitania kolegi  i poniższych wpisów z wypisami CV-ff.)
  • Salve!

    "Pisior? Na mój nos on nie będzie długo dyrektorem" -- Donald Tusk
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.