Skip to content

Witam po latach

edytowano March 2015 w Powitania
Witam po latach nieobecnosci i tułaczki po róznych forach bez specjalnego zaangażowania. W tygodniu rozejrzę się co tutaj słychać.

Komentarz

  • Ziń dybry!

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Cześć
    ja też się zarejestrowałem dzisiaj.
    I los się znalazł
    :)
    pozdrawiam wszystkich
  • Ziń dybry!

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Dzień dobry, Rafale i Jacku
    :)

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Miło Was obu widzieć po tak dłuuugim niewidzeniu!
    :)
    Rafale, czy miałeś w awku na FF Archanioła Rafała?
    The author has edited this post (w 22.03.2014)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Witajcie!
    Rafała chyba dobrze lokalizuję, natomiast Jacka nie do końca. Przeklęty Alzheimer
    ;)
  • Brzost
    Witajcie!
    Rafała chyba dobrze lokalizuję, natomiast Jacka nie do końca. Przeklęty Alzheimer
    ;)
    Jo tysz.
    Nieustannie proszę o występy pod starymi avkami i nickami, a tu cisza jak w kościole...

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE
    Jo tysz.
    Nieustannie proszę o występy pod starymi avkami i nickami, a tu cisza jak w kościole...
    Mnie się coś majaczy, że był na FF Jaacek przez podwójne "a".
  • Brzost
    AnnaE
    :
    Jo tysz.
    Nieustannie proszę o występy pod starymi avkami i nickami, a tu cisza jak w kościole...
    Mnie się coś majaczy, że był na FF Jaacek przez podwójne "a".
    Zapamiętał mi się Jacek2 z fR i jego ban za rozpowszechnianie jakiejś niewiarygodnej historii
    ;)

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Mania
    Miło Was obu widzieć po tak dłuuugim niewidzeniu!
    :)
    Rafale, czy miałeś w awku na FF Archanioła Rafała?
    Tak to ja. Musze go gdzieś znaleźć i wkleić.
  • rafalodnowa
    Mania
    :
    Miło Was obu widzieć po tak dłuuugim niewidzeniu!
    :)
    Rafale, czy miałeś w awku na FF Archanioła Rafała?
    Tak to ja. Musze go gdzieś znaleźć i wkleić.
    Ależ się cieszę
    :)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Zmieniam nicka dla jasności. Koleżeństwo stawia wysoko poprzeczkę więc daję najbardziej wymagającym sygnał  aby się nie angażowali w wymiany zdań ze mną. Zamierzam nadal bywać i się wypowiadać również w tematach, w których nie jestem specjalistą.  Mam , a ściślej miałem, nieco inne cele bywania niż większość Koleżeństwa, jak sądzę.  Potrzebuję czasem inspiracji dla wyrobienia sobie poglądu na sprawy polskie, ze strony osób o podobnym światopoglądzie które cenię, a nie należą do najbliższego kręgu znajomych. Piszę miałem, bo cenię was nadal ale światopogląd jakby troche się nam rozjechał. Jestem zdecydowanie mniej wymagający w stosunku do bliźnich i ufny w ich mozliwość poprawy oraz sens porozumienia z nimi. Równoczesnie anarchichna natura nie pozwala mi na uznawanie autorytetów bez zastrzeżeń ( no w zasadzie tutaj chodzi o jedną konkretną osobę). Jeśli to zbyt wiele to proszę mnie wykluczyć.
    The author has edited this post (w 25.06.2014)
  • Histeryk. Przestań się mazać, chłopaki nie płaczą.
  • przemk0
    Histeryk. Przestań się mazać, chłopaki nie płaczą.
    Dobra juz otarłem łzy i wracam na forum ogólne do codziennej nawalanki.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.