Skip to content

iiiyyyaaa

edytowano March 2015 w Powitania
witam i pozdrawiam
copniektorzy byc moze pamietaja jeszcze mnie tzn osla dawniej jeszcze pneumatikosa z ff i rebe

Komentarz

  • Ziń dybry!

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Witaj!
    Osła pamiętam, ale pneumatikosa nie.
    The author has edited this post (w 22.03.2014)
  • Vitay!

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Witaj, Osiołku.
    :)
  • @Brzost
    pneumatikos to jeszcze z czasow kiedy nie wymagano rejestracji ale za to widoczne byly ip do dzis pamietam gorace dyskusje z roku 2002
  • Osioł przykopytkował
    :D
    Nareszcie!
    <dyg>

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Dzień dobry.
    Kolega sam czy z pobożnymi braćmi z Esphigmenou?
    ;)

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • ella
    Dzień dobry.
    Kolega sam czy z pobożnymi braćmi z Esphigmenou?
    ;)
    my zawsze spolem
  • osioł?
    ten sam?
    nareszcie

    Boże, użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić, odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości aby odróżniał jedno od drugiego.
  • marniok
    osioł?
    ten sam?
    nareszcie
    tak ten sam choc jakby bardziej zdrozon
  • Tutaj odpoczniesz, osiołku.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • osiol.osiol
    marniok
    :
    osioł?
    ten sam?
    nareszcie
    tak ten sam choc jakby bardziej zdrozon
    osiołki słyną z wytrwałości

    Boże, użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić, odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości aby odróżniał jedno od drugiego.
  • Czy osioł przyszedł kila lat temu (jeszcze na Frondzie) na spotkanie na Pradze, przy pomniku praskich muzykantów? I mówił że już wyrósł ze słuchania muzyki skomponowanej po XVI wieku?
    ;)
    Teraz rozuiem bo niedawno coś podobnego mi się załączyło!
  • przemk0
    Czy osioł przyszedł kila lat temu (jeszcze na Frondzie) na spotkanie na Pradze, przy pomniku praskich muzykantów? I mówił że już wyrósł ze słuchania muzyki skomponowanej po XVI wieku?
    ;)
    Teraz rozuiem bo niedawno coś podobnego mi się załączyło!
    tak wlasnie bylo i jest
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.