Skip to content

Kłaniam się nisko

edytowano March 2015 w Powitania
Zachęcony przez jednego z tu obecnych w końcu się zarejestrowałem. Pisać dużo nie będę, więc admini mogą spać spokojnie;-)

Komentarz

  • Cześć Ferb!
  • Zin dybry!

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Bonjour!

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • O, czołem Ferb. Admini będą spać spokojnie niezależnie od tego czy będziesz pisał dużo czy nie. Nie ma problemu administracji na tutejszym forum, nie sluchaj się głosu ludzi, którzy słuchają samych siebie. Szczególnie, że ty do takich nie należysz.
    JORGE>
  • Cześć!
  • Czuwaj!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Cześć
    ;)

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • ferb
    Zachęcony przez jednego z tu obecnych w końcu się zarejestrowałem. Pisać dużo nie będę, więc admini mogą spać spokojnie;-)
    przyprowadź Wąskiego!
  • Jakiego Wąskiego?

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Kolega Ferba z Poznania. Spod Poznania konkretnie.
    The author has edited this post (w 10.12.2013)
  • dziędobry

    "Nic nie jest tak silne, jak łagodność, ani nic nie jest tak łagodne, jak prawdziwa siła." R.W.Sockman
    **************
    ,,Bajki nie uczą dzieci, że smoki istnieja. Dzieci juz to wiedzą. Bajki uczą dzieci, że smoka można zabić''. G.K. Chesterton
  • qiz
    ferb
    :
    Zachęcony przez jednego z tu obecnych w końcu się zarejestrowałem. Pisać dużo nie będę, więc admini mogą spać spokojnie;-)
    przyprowadź Wąskiego!
    Jestem, jestem. Nieśmiało sobie podczytywałem ale po takiej zachęcie postanowiłem się przełamać.
    Szczęść Boże wszystkim!
    A Ty qizie możesz przyjąć zaproszenie na fejsie do znajomych. Mam tylko 3 imiona.
  • Zin dybry! A nie mozesz nazwac sie po prostu Waski? Zle nam sie kojarza numery zamiast imion.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • 004538
    Jestem, jestem. Nieśmiało sobie podczytywałem ale po takiej zachęcie postanowiłem się przełamać.
    Szczęść Boże wszystkim!
    A Ty qizie możesz przyjąć zaproszenie na fejsie do znajomych. Mam tylko 3 imiona.
    Szczęśc Boże, Wąski!
    :)
    I szerokiej drogi - pisz śmiało!
    Faxtycznie, lepszy będzie "Wąski" niz te ciferki.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Zrobione na specjalne życzenie losa.
  • Waski
    Zrobione na specjalne życzenie losa.
    Cześć, Wąski.
    Dlaczego masz żeński awatar?

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Bo jest ładniejszy niż męski.
  • Jest ładniejszy, ale taka transgresja źle się kojarzy
    ;)
    Niemniej można uznać za element forumowej tradycji. Ciekawe1 że więcej pamiętam panów z awatarkami żeńskimi niż na odwrót.
    The author has edited this post (w 13.12.2013)
  • :)
    To może tak niebieski sweterek? Blondynkom w niebieskim do ćwarzy.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.