Skip to content

Witam wszystkich serdecznie

edytowano March 2015 w Powitania
Dojrzałem do tego, żeby przestać podczytywać ukradkiem, a dołączyć do Was w pełni.
Byłem z Wami na Frondzie, byłem na Rebelce, poszedłem na IVRP, więc skoro zadomowiliście się tu, postanowiłem i tu Was odnaleźć.
Mam nadzieję, że nie będę intruzem
;)

Komentarz

  • Czem chata bogata!

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Dobry wieczór
    :)

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Czołem, Krzychol!
    :)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • dobry wieczór
    :)

    "Nic nie jest tak silne, jak łagodność, ani nic nie jest tak łagodne, jak prawdziwa siła." R.W.Sockman
    **************
    ,,Bajki nie uczą dzieci, że smoki istnieja. Dzieci juz to wiedzą. Bajki uczą dzieci, że smoka można zabić''. G.K. Chesterton
  • Witejcie!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Wróciwszy po latach i po "cudownym" odnalezieniu forum...

    WITAJTA!
  • Łał! :)

    Witamy!
  • :)

    Witaj!
  • Izydor Gutmorgen
  • Dzień dobry :)
  • Welcome!
  • No i fajnie
    ^:)^

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.