Skip to content

Przywitać się chcę

edytowano March 2015 w Powitania
Witam. Nie fair jest przesiadywać gdzieś w kącie i podsłuchiwać, no to niniejszym ujawniam się i ładnie mówię dzień dobry.

Komentarz

  • Dzień dobry!
  • Zin dybry!

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • :)
    a dzień dobry
    :)

    "Nic nie jest tak silne, jak łagodność, ani nic nie jest tak łagodne, jak prawdziwa siła." R.W.Sockman
    **************
    ,,Bajki nie uczą dzieci, że smoki istnieja. Dzieci juz to wiedzą. Bajki uczą dzieci, że smoka można zabić''. G.K. Chesterton
  • Uszanowanie, chociaż nie poznaję...
    Gębusia typowa z nadania
    :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Staszek był od dawna (nie pamiętam od jak dawna), ale wiódł życie ciche i spokojne, więc się nie rzucał zbytnio w oczy.
  • Chętnie ujrzałabym jego starego avka w jego profilu. Taka tu panowała zasada
    :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Dzięki Brzoście za pamięć. Pierwszy raz na ff logowałem się jeszcze w 2004.
    Anno - aż mi głupio, bo ja jakoś nigdy nie miałem potrzeby dodawania avka i go po prostu nigdy nie miałem. Zresztą nawet nie pamiętam avatarów większości użyszkodników. Stop, pamiętam avatar Kłapacza sprzed tych 9 lat - zwykły kontakt na ścianie
    :)
  • A dziędobry!
    Użyszkodnik z awatarem jest bardziej rozpoznawalny i mniej anonimowy. Szara twarz przypomina ducha błądzącego pomiędzy światem i zaświatem,  więc gorąco namawiam na cuś żywego, choćby kotka, albo kffiatuszka
    :D

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Dobry wieczór
    :)

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.