Skip to content

Dzień dobry

edytowano March 2015 w Powitania
Wieki temu pisywałem a głównie czytałem: FF, potem rebelye. Wszystko to się posypało.
Będę tu zaglądał, mój stary nick to Futer.

Komentarz

  • Witaj Futer!

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Dzień dobry
    :)

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Uszanowanie.
    Czemu nie wrócisz do starego nicka, że o avku nie wspomnę...

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Nick, zmieniłem bo sam się mocno zmieniłem (zasadniczo na lepsze).
    Avatara bym chętnie ustawił tego co kiedyś ale jakiś czas temu mój dysk padł i to zdjęcie/obraz (już nawet nie pamiętam dokładnie co to było) przepadło.
    Pozdrawiam.
  • Ten?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Tak jest
    ;)
  • Ziń dybry

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • AnnaE
    Ten?
    Normalnie Archiwum X
    :)
    The author has edited this post (w 29.10.2013)
  • romeck
    AnnaE
    :
    Ten?
    Normalnie Archiwum X
    :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.