Skip to content

Dzień dobry

edytowano March 2015 w Powitania
Witam Starą Gwardię
:)
I jednocześnie zapytowuję, czy to juku kuku ruku wciąż działa, czy całość istnienia jest tutej teraz?
Po prawdzie z góry też przepraszam za możliwą bierność, albowiem nie znajdywam aż tyle czasu, iżby aktywnym być jak niegdyś.
Serdeczności!

Komentarz

  • Istnieje, ale tak wyszło, że nie wszyscy mają tam wstęp. Chyba jest wyjaśnienie w którymś wątku.
    Nawiasem mówiąc, to forum ma nad yuku znaczącą przewagę techniczną, tzn. jest bajecznie łatwe w obsłudze.
    The author has edited this post (w 24.07.2013)
  • Cześć Agencie
    :)
  • Witaj, Agentu.
    :)
  • Witam Panie, witam Pana.
    P.S. No właśnie ja tam z raz wszedłem się przywitałem, a potem mi to gdzieś poumykało... Tu rzeczywiście prościzna.
  • agent
    Witam Panie, witam Pana.
    P.S. No właśnie ja tam z raz wszedłem się przywitałem, a potem mi to gdzieś poumykało... Tu rzeczywiście prościzna.
    Cza bywać na wszystkich pokojach. Razem jesteśmy jedno ExFF. Kto nie może być tam, jest tu i odwrotnie.
    Witejcie Agentu!
    The author has edited this post (w 24.07.2013)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Witoj, witoj Age!
    :)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Brzost
    Istnieje, ale tak wyszło, że nie wszyscy mają tam wstęp. Chyba jest wyjaśnienie w którymś wątku.
    Nawiasem mówiąc, to forum ma nad yuku znaczącą przewagę techniczną, tzn. jest bajecznie łatwe w obsłudze.
    Brzostu szanowny,
    obydwa są fajne i podobne w obsłudze. Nie wyróżniajmy żadnego, bo doskonałych nie ma.
    Nie jesteśmy w opozycji. Stanowimy jedno.
    Zapomniałam dodać adres drugiego pokoju:
    http://pismejker.yuku.com/
    The author has edited this post (w 24.07.2013)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Już sobie odświeżyłem
    :)
  • AnnaE
    Brzostu szanowny,
    obydwa są fajne i podobne w obsłudze. Nie wyróżniajmy żadnego, bo doskonałych nie ma.
    Nie jesteśmy w opozycji. Stanowimy jedno.
    Ależ ja od dawna daję do zrozumienia, że nie popieram prowadzenia wojenek między forami
    :)
    Wyraziłem jedynie swoje zadowolenie z wyjątkowo przyjaznego interfejsu na nowym forum. Nic nie poradzę na to, że technicznie podoba mi się najbardziej ze wszystkich, w których dotąd uczetsniczyłem.
    The author has edited this post (w 24.07.2013)
  • Brzost
    AnnaE
    :
    Brzostu szanowny,
    obydwa są fajne i podobne w obsłudze. Nie wyróżniajmy żadnego, bo doskonałych nie ma.
    Nie jesteśmy w opozycji. Stanowimy jedno.
    Ależ ja od dawna daję do zrozumienia, że nie popieram prowadzenia wojenek między forami
    :)
    Wyraziłem jedynie swoje zadowolenie z wyjątkowo przyjaznego interfejsu na nowym forum. Nic nie poradzę na to, że technicznie podoba mi się najbardziej ze wszystkich, w których dotąd uczetsniczyłem.
    Nie chwal dnia, dopóki nie odczujesz potrzeby podzielenia się z EFForumowiczami jakąś muzyką czy filmem. Tu jest trudniej niż u Cyrusa.
    Ale to nic. Dział muzyczny i filmowy mamy w tamtej Jaskini.
    :D

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE
    [quote="Brzost"]
    [quote="AnnaE"]
    Nie chwal dnia, dopóki nie odczujesz potrzeby podzielenia się z EFForumowiczami jakąś muzyką czy filmem. Tu jest trudniej niż u Cyrusa.
    Ale to nic. Dział muzyczny i filmowy mamy w tamtej Jaskini.
    :D
    Tu tyż mamy, ino video wklejamy i obglądamy na Stronie Głównej, a linkę do tegoż zamięszczamy wef poście. Trzeba się trochu nachodzić, ale wiadomo, że ruch to zdrowie
    :D

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Dobry wieczór.
    :)
  • No to mamy i Anikę
    :)
  • Dobry wieczór, Aniko
    :D

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Ano, dobry, bo jesteś
    :D

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Jesteście wspaniali, jak to miło być tak mile widzianym.
    :)
  • dzień dobry
  • Dzien dobry!
    :)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Witaj Kazio
    :)
  • Kazio!
    :)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Dzień dobry Paniom
    :)
  • dzien dobry,
    Brzost mnie zaprosil, to jestem
  • Bo Brzost jest solidną firmą i miał Twoje namiary. Witaj Margerytko!
    :)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • alien-life-form
    dzien dobry,
    Brzost mnie zaprosil, to jestem
    wszyscy sie cieszom

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Witojcie!
    :D

    "Cari amici soldati, i tempi della pace sono passati."
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.