Skip to content

Dzie je Grzechu?

loslos
edytowano March 2015 w Powitania
Znaczy - dzie je Kazio? Ma kto kontakt do Kazia? Ja nawet chiba mam wsrod mejli ale jakos nie potrafie odgrzebac.

Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.

Komentarz

  • Może ktoś wie czy Kazio jest/są  na pejsbuku?

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Cześć i czołem - witam się.
    Się zarejestrowałam i tymczasem znikam, bo muszę się pakować (brrrrrrr) przed wyjazdem.
    Losie, masz na mysli "Kazio" z Poznania? Mam kontakt, mogę powiadomić/zaprosić.
  • Zaproś, Marylko.
    I: czołem Ci!
    :)
    PS. Na maila zaraz odpowiem.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • marylka
    Cześć i czołem - witam się.
    Się zarejestrowałam i tymczasem znikam, bo muszę się pakować (brrrrrrr) przed wyjazdem.
    Losie, masz na mysli "Kazio" z Poznania? Mam kontakt, mogę powiadomić/zaprosić.
    To prosie bardzo, też mam kontakt ale pod stertą innych mejli.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Czołem i salve Marylko!
    The author has edited this post (w 28.07.2013)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.