Skip to content

Co ja tutaj robię?

edytowano March 2015 w Powitania
Zaciskam pętlę verkundzi?

Komentarz

  • Witamy!
    Tort jest duży, dla każdego starczy

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • CYRUSIE..........!!!
    :D
    :D
    :D
    Ta ósemka przy nicku mię normalnie rozwaliła.  (brakuje mi ikonki "turl" )

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Cyrusie, dziękuję
    :)
    Jesteś wspaniały.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Oooo jest i Cyrus
    :)
    ))))))))) wreszcie!
  • cyrus8
    Zaciskam pętlę verkundzi?
    O, cześ Cyrus!
    Numer jest z tymy lekramamy na verekundzi, co?
  • nicked
    cyrus8
    :
    Zaciskam pętlę verkundzi?
    O, cześ Cyrus!
    Numer jest z tymy lekramamy na verekundzi, co?
    No właśnie, ciekawe1 czy i na tym forumku może na nas to spaść po zakończeniu promocyjnego okresu?
    The author has edited this post (w 25.07.2013)
  • Ukłą, szapoba i dzińdybry  :)
  • Jestem na verekundzi i żadnego deszczu lekram nie widzę. Chyba mam dobry parasol
    :D

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Brzost
    No właśnie, ciekawe1 czy i na tym forumku może na nas to spaść po zakończeniu promocyjnego okresu?
    Głowy oczywiście nie położę
    ;)
    , ale tu nie ma okresu promocyjnego, poprostu gościmy się na "ograniczonej" darmowej wersji. Mam jeden serwis na mixxt od 2009 i nie dodali dotychczas żadnej reklamy z wyjatkiem małej ramki na pierwszej stronie zachęcającej do ewentualnego dokupienia wersji "premium" jak będzie Wam za ciasno.
    pozdrawiam KK
  • Witam szyskich!
  • Cze Puchaty
    :)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Cześć Puchaty
    :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.