Skip to content

8 kwietnia premiera książki Bogdana Rymanowskiego i Małgorzaty Wassermann

edytowano March 2015 w Smoleńsk 2010
Jak zapowiada wydawnictwo,
książka odsłania nieznane kulisy największej w historii Polski katastrofy lotniczej oraz śledztwa w tej sprawie. Małgorzata Wassermann, córka posła, który zginął w katastrofie, ujawnia m.in. szczegóły przesłuchania w Moskwie, w czasie którego doszło do próby zwerbowania jej przez agentkę rosyjskich służb i przedstawia najbardziej prawdopodobny przebieg dramatu
.
„Zamach na prawdę” – wywiad-rzeka Bogdana Rymanowskiego z Małgorzatą Wassermann, trafi do księgarni 8 kwietnia – dwa dni przed 5. rocznicą katastrofy smoleńskiej.
Książkę ukaże się nakładem Wydawnictwa M
Rymanowski pisze książkę o Smoleńsku... Wiadomo co to za wydawnictwo?

Komentarz

  • przemk0
    Rymanowski pisze książkę o Smoleńsku... Wiadomo co to za wydawnictwo?
    Jednak przede wszystkim Małgorzata Wassermann. A wydawnictwo niezłe, o profilu wybitnie religijnym, kilka ich książek nabyłam. Tu się przedstawiają
    http://wydawnictwom.pl/content/11-o-nas
  • Wszystkiego, co wie, nie może mówić, m.in tego, co czytała w aktach śledztwa, ale i tak trzeba ten wywiad przeczytać.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Kopaczowa do Darii Wasserman (Moskwa13.04.2010, tuz po identyfikacji ciala Zbigniewa Wassermana): My tu sobie rozmawiamy a byloby dobrze, zebyscie umiescili dla mnie w internecie jakies podziekowanie, bo wrocimy do Polski i beda miec do mnie pretensje o wszystko"

    Zegar biologiczny tyka potęgując lęk Michnika
  • Jeśli idzie o obrzydzenie, to skończyła mi się już skala.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.