Skip to content

Senatorka z TVP atakuje za poglądy

edytowano March 2015 w Smoleńsk 2010
Senatorka Barbara Borys Damięcka zaatakowała dr. Marię Szonert Biniendę -
http://wpolityce.pl/smolensk/219887-skandaliczna-wypowiedz-senator-po-barbara-borys-damiecka-atakuje-mec-biniende
Za ... poglądy!
Niby bzdet, ale wkurzający.

Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.

Komentarz

  • Czy po zamordowaniu Marka Rosiaka jest cos ze strony PO, co moze zaskoczyc lub oburzyc?
    Patrzmy na wszystkie sprawy przez ten pryzmat, to da wlasciwa perspektywe.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • No, nieby nie ma juz nic bardziej zaskakujacego, niby powinno się w sobie mieć zimny spokój, ale mimo wszystko taki debilizm polączony z łajdactwem potrafi szarpnąć. I wiem, że przejmowanie się idiotką to strata czasu, ale niektóre nazwiska trzeba zapamiętać.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Oburzac sie na to, ze Hun zachowal sie jak Hun?

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • A mnie to jednak irytuje straszliwie. Niby wiem czego się po nich spodziewać, tak naprawdę nie dziwi mnie, ale mimo wszystko ... Debile, kurwy i świnie.
    JORGE>
    The author has edited this post (w 30.10.2014)
  • A mnie uspokaja. Gdyby byla u nich odrobinka czlowieczenstwa, ot chocby u jednego, ot tyci tyci, to moj stosunek do nich moglby byc czasem niesprawiedliwy. A nie jest. Wiem jak jest i moge sie zajac innymi sprawami.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Ech, czym może zaskakiwać Borys-Damięcka, k... z czerwona gwiazdą na czole?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.