Skip to content

Teoria MAK to teoria spiskowa

edytowano March 2015 w Smoleńsk 2010
Glenn Jorgensen: Samolot musiał przelecieć około 11 m nad brzozą
telewizjarepublika.pl
Na pewno udowodniłem to, że raport MAK nie opierał się na podstawowych zasadach fizyki – mówił w studio Telewizji Republika inżynier, ekspert z Duńskiego Uniwersytetu Technicznego Glenn Jorgensen, który przeanalizował dane z raportu MAK dotyczące katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku.
  • Dla mnie teoria spiskowa to ta, której nie można dowieść na rzetelnych danych, a taki jest raport MAK – Nie skupiajmy się na uderzeniu w brzozę, bo to nieprawda, trzeba sprawdzić, co tak naprawdę się wydarzyło – Na pewno udowodniłem to, że raport MAK nie opierał się na podstawowych zasadach fizyki – mówił w studio Telewizji Republika inżynier, ekspert z Duńskiego Uniwersytetu Technicznego Glenn Jorgensen, który przeanalizował dane z raportu MAK dotyczące katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku.

Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.

Komentarz

  • 1. Jakaś porażka z wymową/znajomością(?) angielskiego prowadzącej.
    2. Jeden z komentarzy pod zalinkowanym materiałem.
    "
    Robert Kuba Filipkowski
    ·
    Uniwersytet Warszawski
    Szanowni Państwo, tu nie ma żadnej konkretnej informacji. Równie dobrze mógł ktoś napisać, że wg jego jedynie słusznych obliczeń wybuch nastąpił na wysokości 5 lub 14 m nad brzozą. Pracowników Uniwersytetów Technicznych na całym świecie jest mnóstwo. Każdy może sobie coś policzyć i w zależności od szeregu założeń wyniki otrzymają rozmaite. Na czym polega wyższość metody pana Jorgensena? Jakie błędy popełnili ci, których krytykuje?"
    Tak na spokojnie.
    ===
    Ale kupuję zestawienie-wyrażenie:
    "Nie wierzę w teorie spiskowe, czyli nie wierzę w raport MAK-u."
    :)
  • romeck
    Jakie błędy popełnili ci, których krytykuje?"
    Takie pytanie zadal tu niejaki Törless ale na pytanie zwrotne "Jakie masz podstawy, by to pytanie zadac?" juz nie odpowiedzial, wiec go z nami juz nie ma. Pamietajmy - polucjant by wylegitymowac obywatela sam sie musi wylegitymowac, dopiero solidne przeegzaminowany psor ma prawo egzaminowac studentow.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.