Skip to content

W mediach o Smoleńsku

edytowano March 2015 w Smoleńsk 2010
Taki ogólny wątek machnę, co Wy na to?
============
Na początek TVN24, program Anity Werner a w nim Celiński i Urbański. Polecam uwadze.
http://youtu.be/TnT8QACFVzs

Komentarz

  • A jakbyś tak dodał choć słówko na zachętę, dlaczego polecasz?
  • Dobra argumentacja Urbańskiego kontra głupota i zła wola Celińskiego - warte obejrzenia.
  • nicked
    Dobra argumentacja Urbańskiego kontra głupota i zła wola Celińskiego - warte obejrzenia.
    Głupotę i złą wolę Celińskiego widziałem już kiedyś na żywo (dokładnie 20 lat temu, jeszcze jako UD-eka) więc nie czuję się specjalnie zachęcony
    ;)
  • Za to Urbański jakby się Celińskim właśnie akurat podczas tej rozmowy rozczarował... albo dobrze udaje
    :)
  • aember
    Za to Urbański jakby się Celińskim właśnie akurat podczas tej rozmowy rozczarował... albo dobrze udaje
    :)
    Na to pierwsze za cwany, stawiam na drugie
    ;)
  • ja lubie Celinke za to ze jest taki glupi. Jest moim fanem.

    "- Przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" Janusz Palikot, konwersatorium "Dialog i Przyszłość", 10 lutego 2012, Warszawa
  • Gmyz w nowym Do Rzeczy publikuje kolejne zdjęcia z serii Tusk z Putinem w Smoleńsko 10.04.
    Np. takie:
    The author has edited this post (w 24.11.2013)
  • Ja wiem, że W.C. jest anty-PiSowcem, ale o katastrofie smoleńskiej dla Gazety Polskiej:
    =====
    W rozmowie powrócił również temat katastrofy smoleńskiej i tego, w jaki sposób ukształtowała ona polskich obywateli. Cejrowski nie chciał się jednak wdawać w socjologiczne oceny:
    Za wcześnie dla mnie. Najpierw wrak do domu, najpierw śledztwo, najpierw winowajcy i wyroki, a dopiero potem wiersze i symbole. (...)
    Na Katyń czekaliśmy pół wieku
    i nadal jeszcze trochę grzebiemy się w papierach. Ale przynajmniej mamy pewność, że Katyń to ludobójstwo i że winę ponoszą Ruscy, a nie Szkop.
    Smoleńsk, być może, też potrwa pół wieku.
    Ważne, byśmy nie ustali w wysiłkach
    - stwierdził.
    http://wpolityce.pl/wydarzenia/68171-cejrowski-o-tym-kto-rzadzi-polska-to-jest-stary-uklad-komunisci-kolaboranci-tajne-sluzby-i-oni-polakow-o-nic-nie-pytaja-oni-dzierza-wladze
    =====
    No i ja się pod tymi słowy podpisuje wszystkimi kończynami.
    The author has edited this post (w 27.11.2013)
  • Cejro jest nie-PiS-owcem, ale nie specjalnej wrogości nie kojarzę. A w sprawach okołosmoleńskich zachowywał się bardzo OK. I bronił krzyża przed tłuszczą palikociarską.
  • Właściwie, nie czytałam ani jednej antykaczystowskiej wypowiedzi WC.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • OK.
    1. Jestem fanem W.C.!
    2. W.C nie jest filo-pisowcem, zresztą ja również....
    W ramach pokajania się za mini-pomówienie obejrzałem sobie odcinek pt. "Islam"
    :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.