Skip to content

Zadzwonili do mnie z Aborczej...

loslos
edytowano March 2015 w Smoleńsk 2010
...i zapytali, czy robiłem dla Cieszewskiego analizy zdjęć pancernej brzozy. Było późno, chciało mi się spać,roz więc zanim sobie przypomniałem, że z nimi się nie rozmawia, odpowiedziałem, że nie, bo się na tym nie znam i by spierdalali. A dziś rano widzę artykuł na pierwszej stronie tylko nazwisko i imię mi paskudnie przekręcili. Ossowtymhozi?

Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
«1

Komentarz

  • Czy prof. Cieszewski wymienił nazwisko przedstawione w giewu?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE
    Czy prof. Cieszewski wymienił nazwisko przedstawione w giewu?
    Nie.
    W związku z kłamstwem Gazety Wyborczej Przewodniczący Zespołu Parlamentarnego poseł Antoni Macierewicz podejmie kroki prawne wobec autora ww. artykułu oraz redaktora naczelnego Adama Michnika
  • Każdy może sam ocenić. Tak przekręcić moje nazwisko! No no...

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • :D

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia


  • Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Przebrzydły pisior z tego Shorka
    :D
    Odpisili rebelkę, a ten, dalej psuje im krew na pejzbuku
    :D
    The author has edited this post (w 26.10.2013)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Mania
    Dramat.

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Ela - sie popłakałam. Aż mię uszy zamokli
    :D
    :D
    :D
  • ela.ella
    Dramat.
    Przypadek nieuleczalny.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • mmaria
    Ela - sie popłakałam. Aż mię uszy zamokli
    :D
    :D
    :D
    Bo cóż innego pozostaje w zderzeniu z taką głupotą? Siąść i płakać...

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Ten wszechtronny geniusz Dajczak, szpec od lotnictwa, inżynierii materiałowej, dendrologii i hodowli drobiu nie wie, że agenda rzadko się pokrywa w 100% z rzeczywistym programem. Widać sam nigdy nie był na konferencji naukowej.Nic dziwnego - czasem ktoś zachoruje a czasem zmieni plany.
    Równolegle z Konferencją Smoleńską była moja zawodowa konferencja (dlatego nie przyjechałem) i też były zmiany w programie.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Ale ciągle nie mogę im darować przekręcenia nazwiska. Zadzwonili koło pólnocy i męski głos się przedstawił: Tu Agnieszka Kublik z Gazety Aborczej... Niczego nie podejrzewałem.
    Zaraz, jakiej płci jest Agnieszka Kublik?

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • W takim zamęcie głos może się zmienić na sznaps baryton, bo jeśli dzwoniła do kilkuset osób, mogła dostać chrypy albo zapalenia krtani. Żeby sprawdzić jednego profesora, trzeba obdzwonić kilkunastu, każdemu zadać kilkanaście pytań, poza tym trzeba sprawdzić jaką markę ma Univ. w Dżiordżii, więc należy o to popytać różnych swoich uczonych typu Junoł, nie mowiąc już o pracownikach polskiej ambasady. A wszystko to na jutro. Ciężkie jest rzycie kublicysty prowadzącej międzynarodowe ślectfo.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • A serio - jeśli praca ma kilku autorów, to nie każdy musi się zajmować samym tematem, może np. oprogramować wyniki nie wiedząc czego dotyczą. Pracuję teraz nad pewną pracą z finansów, jeden z autorów z finansów wie tyle, że odróżnia monety od banknotów ale umiał pewną rzecz policzyć.
    Manipulacja polega na tym, że uwagę się odwraca na wątki poboczne.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • los
    A serio - jeśli praca ma kilku autorów, to nie każdy musi się zajmować samym tematem, może np. oprogramować wyniki nie wiedząc czego dotyczą.
    Chamstwo manipulacji GW polega w tym wypadku głównie na tym, że D. Mishra
    nie był wymienieony w gronie współałtorów nigdzie poza agendą,
    która na konferencjach naukowych ma znczenie orientacyjne. Małżonka moja, która na konferencje jeździ regularnie, twierdzi, że zmiany w składzie autorskim pomiędzy zgłoszeniem a właściwym wystąpieniem nie są bynajmniej jakąś sensacją.
    Ciszewski mógł poprosić Mishę a jakieś konsultację czy analziy, ten ich nie zrobił więc wyleciał z grona współałtorów i zgodnie z prawdą pisze, że nie brał udziału w projekcie. Zero sprzeczności...
    The author has edited this post (w 26.10.2013)
  • Mania
    Ciężkie jest rzycie kublicysty prowadzącej międzynarodowe ślectfo.
    Mniemam (znowusz te ćwiczenia z logiki, ten portal naprawdę mię wyczerpuje umysłowo), że pozostali nagabywani musieli odpowiedzieć twierdząco. Nieprawdaż?
  • Zapewne. I pewnie się strasznie ucieszyła, że trafiła na tego Mishę...

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • allium
    Małżonka moja, która na konferencje jeździ regularnie, twierdzi, że zmiany w składzie autorskim pomiędzy zgłoszeniem a właściwym wystąpieniem nie są bynajmniej jakąś sensacją.
    Sze rozumie. Ktoś coś nowego wymyśli i zechce sie pochwalić tym a nie tym co zapowiedział, ktoś się pochoruje i nie przyjedzie, psoru się nie zechce lecieć i podstawi na swoje miejsce doktoranta, może też to zrobić z premedytacją w ramach lansowania osoby. Św.p. prof. Kotarrbiński zwykł odwoływać udział w konferencji, jeśli nie był zadowolony z przygotowywanego referatu. Są setki powodów zmian i zwykle jest to ból głowy organizatorów by jakoś nowy gryplan na bieżąco poskładać.
    W moi środowisku jest inny obyczaj - referat ma tylko jednego autora, tego co wygłasza, a praca w procedingsach może mieć już kilku. Ja akurat się do niego nie stosuję. Co dyscyplina nauki to obyczaj.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • czy Wy sobie wyobrażacie, jak oni tam muszą być posrani w gacie na tej Czerskiej i w całym mentalnym sojuzie?
    Czytają wszystkie publikacje smoleńskie, oglądają uważnie każdą prezentację, dzwonią piszą do setek naukowców, dukają po angielsku z Chińczykami i Hindusami...
    A wszystko to robią albo przygłupie redaktory- celebryty, albo stażyści za 500 zł i obietnicę etatu.
  • Jeśli prof. Cieszewski dostaje maile, które wyglądają tak jak komenty na stronie giewu, to nie jest mu łatwo. Pewnie nikt z nas nigdy nie był obiektem aż takiej nienawiści i nie umiemy sobie takich rzeczy wyobrazić. To samo dotyczy profesorów Nowaczyka i Biniendy.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Co tu daleko szukać, na naszym forum też mamy falsyfikatora.
    "Zrobiłem taki gif. Trochę prymitywny, jednak wystarczający by pozbyć się jakichkolwiek wątpliwości. PROFESOR SIĘ MYLI.
    http://imageshack.us/a/img401/
    3835/bn3.gif
    "
    The author has edited this post (w 27.10.2013)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Nigdy nie budził on mego zaufania.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Mania
    Co tu daleko szukać, na naszym forum też mamy falsyfikatora.
    "Zrobiłem taki gif. Trochę prymitywny, jednak wystarczający by pozbyć się jakichkolwiek wątpliwości. PROFESOR SIĘ MYLI.
    http://imageshack.us/a/img401/
    3835/bn3.gif
    "
    A któż to przyłączył do wyznawców "guglobrzozy" i uległ optycznej iluzji?

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • The author has edited this post (w 27.10.2013)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Wycięłam nazwisko, choć jest tu pewnie znane. Jak zauważył jeden z kolegów - Malko niepotrzebnie upadł na duchu.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Mania
    Wycięłam nazwisko, choć jest tu pewnie znane. Jak zauważył jeden z kolegów - Malko niepotrzebnie upadł na duchu.
    To Malko?!
    Jeżeli masz z nim kontakt, daj mu link do tekstu kuraka. Niech uważnie przeczyta komentarze, może załapie, dlaczego guglobrzoza to złudzenie. A jeżeli mu się nudzi, niech zrobi proste doświadczenie - na spacerze niech sobie wybierze jakieś obiekty podobnej wielkości w swojej okolicy i porówna ich rzeczywiste położenie z tym, co pokaże google.

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Na fb wchodzę tylko jako czytacz. Może zrobię wyjątek dla Malko...

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • los
    Nigdy nie budził on mego zaufania.
    Poznałem Malko w realu, będąc na konferencji w Vancouver. Uważam go za zacnego, prostolinijnego człowieka. Przyjmuję więc hipotezę roboczą, że cokolwiek się załamał.
  • To powszechna choroba.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.