Skip to content

Ruszyła merdialna kampania w/s likwidacji ZP

edytowano March 2015 w Smoleńsk 2010
wPolityce.pl
"
Wyborcza" do spółki z Dereszem apeluje: "Skończmy z obłędem smoleńskim!" Kaczyński: Konferencja naukowców trafiła "Gazetę Wyborczą" między oczy
"Zezwalając na odbywanie się w tak ważnej dla Polski instytucji, jaką jest Sejm, pseudonaukowej farsy, można odnieść wrażenie, iż kierownictwo Sejmu popiera w majestacie prawa i praworządności podłą grę wokół wielkiej tragedii w naszej historii."
Przedwczoraj Deresz, wczoraj dołączyła GW. Kto następny?
Czy od dziś,
codziennie
będziemy ogladać w tv celebrytów żądających likwidacji ZP?
Czy ruszy ogólnopolska akcja zbierania podpisów pod petycją ałtoretetów, przeciw ZP?

Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.

Komentarz

  • Dalej będzie szło według rangi:
    - Wojewucki,
    - paru katabasów kapusiów, być może prymas,
    -Owsik,
    - Wajda.
  • mmaria
    Jak to kto. Oczywiście
    http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/441471,sariusz-skapska-bije-w-macierewicza-lzy-mi-sie-kreca-w-oczach-jestem-bezsilna.html
    Ręce opadają. Co za durnota...

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Slowo "zeszmacenie" lepiej rzecz oddaje.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Mania
    Ręce opadają. Co za durnota...
    Nie wypada mówić źle o zmarłych, ale... to kliniczny przypadek antykaczyzmu, genetycznie uwarunkowany. Przypomniała mi się w tym miejscu relacja PeTePa z jakiejś wcześniejszej wizyty w Katyniu z udziałem Lecha Kaczyńskiego, w której on uczestniczył jako dziennikarz. I był świadkiem jak pan Saryusz-Skąpski zwołał członków Rodzin Katyńskich, notabene zaproszonych osobiście przez LK i wygłosił do nich mniej więcej taki tekst: "Pamiętajcie, żadnego udzielania wywiadów! Nie wolno dać mu jakiekokolwiek pretekstu żeby się lansował z naszym udziałem!"
    The author has edited this post (w 25.10.2013)
  • Swoją drogą Losie, czy zjawisko, które opisywałeś w wątku
    Mamy do czynienia z typowa wojna nominalistyczna.
    właśnie przechodzi do następnego etapu?
  • Brzoście
    , skąd to się wzięło, jaką krzywdę mógł wyrządzić młody dziennikarz LK rodzinie Skapskich?
    Mmaria
    ; strach mysleć o następnych etapach, naprawdę.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Mania
    Brzoście
    , skąd to się wzięło, jaką krzywdę mógł wyrządzić młody dziennikarz LK rodzinie Skapskich?
    Nie zrozumieliśmy się. Chodziło o to, że Prezydent ich zaprosił na wspólny wyjazd, a największą troską głównego zaproszonego było nie dać żadnej satysfakcji zapraszającemu. W jego rozumieniu gdyby udzielali wywiadów, to ktoś mógłby sobie pomyśleć, że popierają Prezydenta.
    To taki inny przejaw choroby opisywanej tu jako "odcinactwo".
    Młody dziennikarz to Mordechaj, którego to bezpośrednio nie dotyczyło ale był świadkiem tej smutnej wypowiedzi.
  • Oranyboskie, jakie to niskie! Możnaby to dołączyć do wątku pt. "Gównierzeria..."
    PS. Soraski, za szybko przeczytałam
    :(

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Już jest i Olejnik!
    " Jak wiadomo, są wdowy równe i równiejsze - pisze na łamach "Gazety Wyborczej" Monika Olejnik. W swoim tekście ubolewa, że nie da się zlikwidować zespołu parlamentarnego badającego sprawę smoleńską i atakuje Ewę Błasik. Pretekst? Wdowa po gen. Błasiku zażądała dymisji Ewy Kopacz i ujawnienia
    rozmowy
    Donalda Tuska z Władimirem Putinem o organizacji wizyty w Katyniu.
    "Deresz może tylko wyłączyć telewizor. Zespół Macierewicza będzie trwał"
    - to tytuł tekstu dziennikarki TVN24, Radia Zet i publicystki Gazety Wyborczej. Monika Olejnik
    nie ukrywa wściekłości faktem, że nie można zlikwidować zespołu smoleńskiego.
    "
    Dopóty, dopóki Antoni Macierewicz będzie chciał, komisja będzie istniała, bo
    regulamin Sejmu nie pozwala na ograniczenie
    praw
    posłów
    " - pisze. Niedoszła absolwentka zootechniki bez skrępowania zaatakowała również naukowców, którzy mają czelność
    podważać rządową wersję zdarzeń
    ."
    Kto następny?

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Ooooooooo, ten wymyślił coś - ą, ę-  niebanalnego.Wysunał się na prowadzenie.
    (z ostatniej chwili)
    " Proszę mnie nie nazywać profesorem, ten tytuł został zohydzony-
    powtarza prof. Janusz Czapiński. Zdążył to już powiedzieć i w radio TOK FM, i w TVN 24. A znając jego medialną nadaktywność, zwaną brzydko „parciem na szkło”, możemy się spodziewać, że w najbliższym czasie zdąży tę efektowną frazę powtórzyć jeszcze sporo razy."
    Zohydzony przez ZP, ofkorz.
    Wyścig trwa.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Deresz teraz robi za wdowę?
    image
    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Czapiński
    Proszę mnie nie nazywać profesorem.
    Załatwione, istotnie, uczony musi wypełniać pewne wymagania, których on nie spełnia. A jak nazywać? Ja proponuję: dupek.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • AnnaE
    Deresz teraz robi za wdowę?
    image
    Robi swoje:

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.