Skip to content

Nie tylko los jest prorokiem

loslos
edytowano March 2015 w Smoleńsk 2010
Stary Wirus tez.
Stary Wirus
Ewentualne zaoranie, przekopanie, zabetonowanie, (niepotrzebne skreślić) miejsca katastrofy nie pomoże jako antidotum na ewentualną komisję śledczą za 50 lat. Ślady podejrzanych substancji, jeśli się tam znajdują, bedą wykrywalne spektrometrycznie w praktyce do końca świata. To samo dotyczy ewentualnych ekshumacji ofiar przez pokolenie naszych wnuków.
Może natomiast pomóc w udaremnieniu przyszłego śledztwa zdjęcie z obszaru katastrofy całej wierzchniej warstwy gruntu, przynajmniej 1 m w głąb, i jej wywiezienie w jakieś nieujawnione miejsce. Nie zdziwi mnie zatem, jeśli miasto Smoleńsk nagle zacznie budować na tym terenie np. największy na świecie podziemny parking, centrum handlowe na trzy piętra w głąb, albo super-basen kąpielowy o powierzchni kilku hektarów.

Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.

Komentarz

  • Mogli jeszcze skremować zwłoki. Zaniedbali sprawę.  Ciekawe6, co jeszcze zrobią z wrakiem.
    Btw, jak się trochę zna Kacaplankę, nietrudno prorokować.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • (znów "kradnę" wpis
    :)
    )
    I z linku:
    6.05.2010
    11:04
    Cztery tygodnie po katastrofie!
    = = =
    Macie takich więcej linków?
    Ja w tamtym czasie wogóle nie wchodziłem do wątków smoleńskich (Na fR) - i tak się nie znałem, a swoje wiedziałem.
    Ale spośród wielości szlamu, wydobyć taką perłę!
    Zresztą prof. Cieszewski mówił o tym dziś na konferencji, że właśnie blogerzy odegrali dużą rolę w "kierowaniu" badań, i że choć ich wpisów nie można wsadzać do opracowań naukowych, to praca ich jest nie do przecenienia.
    The author has edited this post (w 24.10.2013)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.