Skip to content

M. Wasserman ujawnia szczegóły z sekcji ś.p. Z. Wassermana

edytowano March 2015 w Smoleńsk 2010
http://wpolityce.pl/wydarzenia/65273-sledzione-i-serce-zamiast-w-jamie-brzusznej-zaszyto-w-nodze-malgorzata-wassermann-ujawnia-szokujace-szczegoly-rosyjskiej-sekcji-zwlok-ojca
Horror.

Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.

Komentarz

  • Prosze nie naruszac pieknoduchostwa naszych kolegow.
    Koledzy pieknoduchy, prosze sie odwrocic. Juz? No to powtarzam to, co juz napisalem: to najgorsi ludzie na Ziemi.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • I czyż nie jest to - prosty i dobitny - niewerbalny przekaz Ich do nas?
    Podobny do tych typu skierowanych głowic rakiet na Polskę na przykład.
    Tym razem skierowano je w serca Polaków. Niewerbalne rakiety.
  • Jest to przekaz pt: "Jesteście dla nas śmieciami, przerabiamy was na mielonkę".

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Poczytajcie komenty.
    A tych, ktorzy sie litowali nad biednymi oszukiwanymi ludkami, ktorzy przeciez sa naszymi rodakami, potraktowalbym tak:
    Niech to czytaja caly dzien i jeszcze raz i jeszcze raz.
    The author has edited this post (w 22.10.2013)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Poczytałam. Sprawa Smoleńska wypłukuje na powierzchnię wszystkie szumowiny. Dziś nienawidzą kaczorów, jutro mogą się obrócić przeciwko każdemu, na kogo zostaną poszczuci. Mam nadzieję, że ci, którzy zasiali wiatr zbiorą burzę.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Ze mnie niestety tez nie wylazi najlepsze. AtaNaziemu mialem ochote napisac "Ech, gdyby kolega byl troche bardziej slowny..." Na szczescie dokonalem autobana na Liberyi.
    Kto wie, co AtaNazi kiedys zapowiadal, zrozumie humer w najgorszym stylu.
    The author has edited this post (w 22.10.2013)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • los
    Kto wie, co AtaNazi kiedys zapowiadal, zrozumie humer w najgorszym stylu.
    Ja (stety lub niestety) nie pamiętam.
  • Długo nie mógł znaleźć pracy i groził samobójstwem.
    Swoją szosą - kim trzeba być, by niedługo później cieszyć się z tego, że kto inny stracił pracę?

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Zanim go splonkowałem, a było to parę miesiecy temu, miał w stopce napis "Nie dawaj duszy diabłu, Bóg da ci za nią więcej". Niektóre rzeczy są dla mnie trudne do pojęcia.
    The author has edited this post (w 22.10.2013)
  • Brzost
    Zanim go splonkowałem, a było to parę miesiecy temu, miał w stopce napis "Nie dawaj duszy diabłu, Bóg da ci za nią więcej". Niektóre rzeczy są dla mnie trudne do pojęcia.
    "Modli się pod figurą, a ma diabła za skórą".
    Bywa.

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.