Skip to content

Dwaj analytycy

edytowano March 2015 w Smoleńsk 2010
z dawnego Forum Frondy
:(
Napisz komentarz…
Opcje
Tomasz Dajczak
O ja cię. To się nie dzieje naprawdę. Macierewicz podkłada się w najgłupszy sposób jaki można sobie wyobrazić. "Wspomniał też o kolejnym dowodzie, który jego zdaniem wspiera tezę o wybuchu na pokładzie TU-154 M. Ma to być 10-sekundowy film zrobiony przez rosyjską agencję RIA Novosti, który w opinii polityka wyraźnie pokazuje rozpadający się na kawałki samolot. Macierewicz zaznaczał, że jest to jedynie rekonstrukcja, jednak bardzo wiarygodna, nie tylko z uwagi na prestiżowy charakter agencji, ale także ze względu na fakt, iż została zrobiona w dniu katastrofy. "
  • Piotr J. Ochwał
    Ja myślę, że Kaczyński się przestraszył, że mógłby faktycznie wygrać wybory, albo - co gorsza - wygrać tak, że mógłby rządzić samodzielnie, więc bez koalicjanta, na którego ewentualnie dałoby się zwalić późniejszy kryzys. To jak najbardziej rozsądne, b
    o w tym burdelu gospodarczym co jest i będzie niczego mądrego nie da się dokonać. No więc, trzeba jakoś obniżyć notowania, więc Tusk do spółki z Kaczorem wywołują trochę już zapomniany temat Smoleński, a Macierewicz (nie wiem czy do końca świadomie) podsuwa kolejne abstrakcyjne pomysły, byle tylko wahających się zniechęcić do głosowania na PiS.

Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.

Komentarz

  • Mania
    Napisz komentarz…
    Wykluczone. Ale coś jednak się stało - prawie że polubiłem Michnika.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Nie qmam z tym Michnikiem...
    "napisz komentarz" to nie moje, to przeklejka z fb

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • A ty zaba jestes by qmac? Po prostu - po przeczytaniu kilku tekstow kolegow prawicowcow prawie ze polubilem Adama Michnika.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • No Daj Czak z półobrotu, bo delikatniejsze środki są nieskuteczne.
  • los
    A ty zaba jestes by qmac? Po prostu - po przeczytaniu kilku tekstow kolegow prawicowcow prawie ze polubilem Adama Michnika.
    Aa, qumam. Z goraczką 38.5 byłam żabą wolno - myślicielką
    :(

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Epidemia cyco? Wszyscy teraz choruja, ja tez sie zapadlem na jakis antysemicki niezyt gardla.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Bo człowiek przyzwyczajony do chodzenia z golymi nogami przegapia moment kiedy trzeba nałożyć skarpetki i zanim się zorientuje, już jest zaziębiony.
    A w tomacie: ten filmik jest dość ważny, bo zrobiony przez reporterów NATYCHMIAST po katastrofie, na podstawie PIERWSZYCH, świeżych relacji świadków. A jak wiadomo - pierwsze relacje są najwartościowsze, bo nieskażone szumem informacyjnym, który powstaje po upływie czasu.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.