Skip to content

czy jest tu ktoś kto uważa , że nie było zamachu?

edytowano March 2015 w Smoleńsk 2010
tak się tylko pytam retorycnie, mam nadzieję..

Komentarz

  • Hue hue, ale przecież same platfusy często przyznają się do poglądów zamachistycznych, tela że prywatnie.  I zaraz dodają: "i co, mamy wypowiedzieć wojnę Niezwyciężonej Rosji"?
    Jak w sondażach opcję zamachistowską dopuszcza 1/3 mieszkańców tut. nieszczęśliwej guberni, to pewnie druga 1/3 się (całkiem rozsądnie) do takich poglądów ankieterom nie przyznaje.

    "Cari amici soldati, i tempi della pace sono passati."
  • No, ciekawe kto i za co dostanie pierwszego banana...

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • ja nie wiem

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • AnnaE
    No, ciekawe kto i za co dostanie pierwszego banana...
    Ryzyk-fizyk. Nie wiem, czy był zamach. Nie uważam, że nie było i nie uważam, że był. Nie wiem. Czekam na rozpoczęcie i zakończenie śledztwa. I przede wszyskim czekam na ukaranie zdrajców Polski, którzy pozwolili na to, by do dziś nie można było rozpocząć śledztwa. Bo nie nazywam śledztwem snucie hipotez bez dowodów rzeczowych.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.