Skip to content

A zeznania Biniendy czytali?

loslos
edytowano March 2015 w Smoleńsk 2010
Polecam.
Rewelacyjny chark w buźki "polskich" (uszy konieczne) prokukurew. Głupi byli, że to ujawiają.

Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.

Komentarz

  • Hue, hue:))) Piękne.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Kura
    Mały słownik terminów prasowych- kublikacja- publikacja powstała z kompilacji napisów z ubikacji.
  • Mario ladnie punktuje.
    Swojo szoso - sztuczka byla bardzo tania: prorok moze przesluchiwanego spytac o ulubiony film, przesluchiwany pod sankcja karna musi odpowiedziec, a potem dziennikurewka moze wyszydzic, ze swiadek o filmach opowiadal a nie ekspertyzach.
    A ja ciagle jestem ciekawy123 - na jakiej podstawie przesluchiwano tych trzech psorow w charakterze swiadkow? Dlatego, ze mieli zdanie na temat katastrofy? To kilka milionow Polakow trzeba przesluchac.
    W niezle GWno prorocy wdepneli, byc moze zreszta w jeszcze lepszym tkwia od dawna po szyje.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Tanie sztuczki najlepsze, bezczelne kłamstwo najskuteczniejsze. To jest w sumie komplement dla nas, bo to oznacza że są w nas pokłady naiwności i dobroci jeśli trzeba nas takimi sztuczkami brać pod włos.
  • Dla mnie dobrotliwosc (nie mylic z Dobrem) to najobrzydliwszy grzech.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • GW-no uważa czytelników za idiotów i na takich odbiorców jest obliczone. Jadą na rympał nie obawiając się kompromitacji, bo dla kur*w, jakimi są,  cos takiego jak honor, czy dobre imię - to pojęcia humorystyczne.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.