Skip to content

jesien 2010

edytowano March 2015 w Smoleńsk 2010
Apogeum opowieści o nacskach prezydenta Kaczyńskiego na załogę samolotu TU-154.
Apogeum opowieści o brutalnym wpływie na załoge dowódcy Sił Powietrznych  czyli generała Andrzeja Błasika.
Serial o polskich pilotach którzy chcą ladować jak debeściaki, serial o ich niekompetencji.
Jesień 2010.
Na biurko przedstawianego najcześciej jako premier Rzeczpospolitej Polskiej trafia raport:
http://vod.gazetapolska.pl/node/5082
Jakiego kraju jest premierem Donald Tusk? Pytanie za dwa ruble...
Schowanie tego raportu Edmunda Klicha, własnie wówczas, w czasie gdy byliśmy przekonywani o wyłacznie polskiej winie to chyba nie kwalifikuje sie nawet pod trybunał stanu. Ale pod mur.

Komentarz

  • Od wczoraj nie usłyszałam w mediach ani słowa na temat cudownie odnalezionego raportu Klicha, a jest to sensacja na skalę międzynarodową.
    Schowanie raportu wpisuje się w narrację PO ustaloną 10 IV 2010 w słynnych esemesach wysyłanych do posłów i działaczy terenowych.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Mania
    Od wczoraj nie usłyszałam w mediach ani słowa na temat cudownie odnalezionego raportu Klicha, a jest to sensacja na skalę międzynarodową.
    Schowanie raportu wpisuje się w narrację PO ustaloną 10 IV 2010 w słynnych esemesach wysyłanych do posłów i działaczy terenowych.
    Dziś jest na SG onetu i gejzety.

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Uliczny sprzęt oświetleniowy.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Czy oni naprawdę liczą na zamknięcie prawdy na kłódkę?
  • mmaria
    Czy oni naprawdę liczą na zamknięcie prawdy na kłódkę?
    Gdyby kłamcy mieli rozum, nie byliby kłamcami.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • (wygóglał mi się wątek dziś... myślałem, że o jesiennych liściach, kwiatach, drzewkach...)
    mmaria napisal(a):
    Czy oni naprawdę liczą na zamknięcie prawdy na kłódkę?
    chyba się jednak nie przeliczyli.. ciągle pod kłódką...

  • To nie z nimi jest problem
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.