Skip to content

Cookiesa i Tuska kolacja ze śniadaniem

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
Ponoć nie skorzystał.

Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.

Komentarz

  • los
    Ponoć nie skorzystał.
    No jasne, z jednej strony kasa 'jabolarzy' (by Cookies) a z drugiej strony argumenty Cookiesa ... i serduszko donAlda mięknie jako masło na patelni
    :D
    :D
    :D
  • Ma sie to ego, nie ma co.
  • A teraz drobne ćwiczenie z wyobraźni:
    - kandydat znikąd Cookies, zbiera podpisy, organizuje spotkania z wyborcami w całym kraju, ma struktury itp.
    Fajne prawda?
  • A z merdiów nie wychodzi od lat, czasem aż strach otworzyć lodówkę, bo tam też ciasteczka. A wszystko spontanicznie, widać, że płk. Spontan się napracował.
    Kupa Powiatowa też go poparła wyłacznie z własnej inicjatywy.
    The author has edited this post (w 08.05.2015)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Panowie!
    Za każdym sukcesem mężczyzny stoi jego... żona.
    :)
  • A Sianecki kiedy będzie przepraszał? Dziś czy jutro?
  • Kol. pkukiz może sporo namieszać i niekoniecznie przysłużyć się platformie.  Owszem, teraz pośrednio gra na bronxa (PiS = PO, więc nie należy głosiować na Dudę), ale co się stanie jak zdobędzie te 10% Głosiów?  Przecież taki udany projekt nie może się ot tak zakończyć po drugiej turze.
    Płk Spontan buduje sobie antysystemową alternatywę, to oczywiste, bo nie można sobie pozwolić na to, by dłużej stawiać tylko na jednego gracza.  Dlatego nie jest ważne to, co się będzie działo w tych wyborach, ale jakie struktury Partii Ciasteczkowej objawią się przed wyborami parlamentarnymi - a objawić się muszą.  Ja tam obstawiam powtórkę z Ruchu Palikota, a więc bandę jakichś no-nameów, szurów i gości z wyrokami, co oznaczać będzie tylko tyle, że jeszcze ktoś inny steruje tym całym cyrkiem z tylnego siedzenia.

    "Cari amici soldati, i tempi della pace sono passati."
  • Suchajcie, a na Frondzie dużo było o Kukizie i jego kolegach z Legii, Sowa i te sprawy, teraz w Google niczego nie można znaleźć. Głównie dlatego że te wiadomości spadły duuużo głębiej niż kiedyś leżały bo się o Kukizie więcej mówi, ale no literalnie niczego znaleźć nie można. Również na Frondzie, im Google nie indeksuje tego forumka czy jak?
  • Rzecz się stała spontanicznie.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • przemk0
    ... Google nie indeksuje tego forumka czy jak?
    aż sprawdziłem - wręcz zaprosili gógla do indeksowania
    =
    Ciasteczkowy zresztą skarżył się kilka miesięcy temu, że go wy-indeksowało google
  • kam bek

    • Dziesięć lat, z czego osiem w Sejmie, czekałem aż pan wróci do polskiego Sejmu i wiedziałem, że pan wróci, bo trzeba wprowadzić euro i trzeba Polskę mocno sfederalizować z Unią Europejską tak, aby powstało jedno superpaństwo, a Polska w tym superpaństwie była rubieżą wschodnią - powiedział Kukiz.

    Lider Kukiz’15 dodał, zwracając się do Tuska, że ma też "dobrą wiadomość". - Jest ogromna szansa na zrealizowanie naszych wspólnych marzeń sprzed 20 lat (...). Czy pan pamięta 2004 rok i słynne zbieranie podpisów pod referendum "4 x tak", zmiana ordynacji wyborczej na jednomandatową w Sejmie, likwidacja Senatu, redukcja liczby posłów o połowę i zniesienie immunitetu posłom i senatorom? - pytał polityk.

    Stwierdził, iż wierzył, że już za poprzednich rządów koalicji PO-PSL Tusk sprawi, że Polska stanie się "państwem rzeczywiście obywatelskim".

    • Wie pan, że nie zbudujemy nigdy wspólnoty w Polsce, jeśli w Polsce będzie istniał system partyjny (...). Aby to zmienić, konieczna jest zmiana ordynacji wyborczej i mam dla pana świetną wiadomość, że postulat zmiany ordynacji wyborczej na model mieszany wpisało zarówno PSL do swojego programu, jak i PiS - przypomniał.

    Kukiz wezwał też Tuska, aby nowa większość sejmowa zlikwidowała immunitet poselski, a także wprowadziła "dzień referendalny" oraz tzw. ustawę antysitwową, mającą ograniczyć nepotyzm w spółkach Skarbu Państwa.

    • Mam nadzieję, że pan te swoje postulaty - bo to są przecież pańskie postulaty w ogromnej mierze - przypomni jutro polskim obywatelom w swoim orędziu - zakończył Kukiz, mając na myśli wtorkowe expose Tuska.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.