Skip to content

W końcu chyba zacznę wierzyć wiewiórkom ćwiąkającym o Cejro.

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Teatralnie, ale powiedzmy że trudno mi się nie zgodzić:
http://wpolityce.pl/polityka/226450-cejrowski-wzywa-do-bojkotu-nie-kupujcie-mojej-ksiazki-w-empiku-poszukajcie-innej-ksiegarni-albo-nie-kupujcie-wcale
Ale w kombinacji z tym to przecież czysta reklama...
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/227069-cejrowski-juz-nie-wzywa-do-bojkotu-empiku-dostal-list-od-prezesa-firmy-z-przeprosinami-za-akcje-z-czubaszek-i-nergalem
Mało powiedziane że "już nie wzywa do bojkotu"... on wzywa DO ZAKUPÓW! No śmierdzi ustawką jak nic...
Jak rzyć?
The author has edited this post (w 23.12.2014)

Komentarz

  • "Ten film jest już niedostępny, ponieważ użytkownik, który go przesłał, zamknął swoje konto YouTube."
    A co do Cejro - ale się zdziwiłem!
    ;)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Pajac. W optymistycznej wersji można założyć, że mu zagrozili kontrbojkotem, który dotknąłby go dużo bardziej niż empik niewydanie nawet kilkuset złotych przez WC.
  • przemk0
    I resortowe dziecko, zasadniczo.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82aw_Cejrowski
    Organizator Ciemnogrodów resortowy...?
    A Cejrowski faktycznie pajacuje koncertowo. Napięcie, nadęcie, wsparcie, wtem!, zwrot o 360 stopni.
  • Kłerde nic nie rozumiem. Gdzie jest mowa o aktywności starego Cejry w Resorcie? A z tym bojkotem: odszczekali to i odbojkotował. No. OCB?
  • Nie, kolego, nie odszczekali, napisali tylko Cejru miły list, w kwestii Czubaszek i Nergala nic się nie zmieniło.
    Czy Cejro nie może być dupkiem na własne konto a nie resortowo?
    A upodobanie niektórych kolegów do dupków budzi mój nieustanny zachwyt.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • 7my
    A co do empiku, ja zakończę swój bojkot dopiero po oficjalnych przeprosinach firmy emipk coś tam, zamieszczonych na stronie internetowej firmy.
    A ja poproszę jeszcze o głowy pani Moniki i pana Olafa.
    Tyle razy słyszałem, że mamy być lepsi niż oni, że strasznie zapragnąłem, by choć jeden raz, choć przez chwilkę być gorszym. Wyłącznie po to, by poznać to uczucie.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Hehe.

  • To w tej youtubowej serii wydarzyło się oburzanko na plan nowych, ostrzejszych przepisów antyszpiegowskich i antypropagandowych?

  • Czy ktoś/gdzieś podjął się próby określenia co znaczy "antysystemowość", czy to tylko zbiorcze określenie dla postaw typu "precz z preczem"?

  • Tylko zbiorcze określenie dla postaw typu "precz z preczem", nic więcej. Potrzeba sprzeciwienia się światu, który jest zły i niezrozumiały. Poniekąd zrozumiała, bo świat naprawdę jest zły i niezrozumiały.

  • @Brzost powiedział(a):
    Czy ktoś/gdzieś podjął się próby określenia co znaczy "antysystemowość", czy to tylko zbiorcze określenie dla postaw typu "precz z preczem"?

    Opis manicheizmu plasuje się mimowolnie jakoś tak blisko.

    Wszystko już było.

  • Manicheizm jest bardziej rozbudowany doktrynalnie, ma naukę o duszy, zbawieniu i stworzeniu świata, antropologię i angelologię. Antysytemowość to tylko tylko prychnięcie. Cofamy się.

  • @los powiedział(a):
    Manicheizm jest bardziej rozbudowany doktrynalnie, ma naukę o duszy, zbawieniu i stworzeniu świata, antropologię i angelologię. Antysytemowość to tylko tylko prychnięcie. Cofamy się.

    No właśnie.

    Takie czasy, zarówno jeśli idzie o rozumienie, jak i (prychającą) reakcję. Manicheizm na miarę epoki.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.