Skip to content

Muszę przyznać, że lubię te Matkie

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Kurkie.
W jego pisaninie odnajduję z przyjemnością elementy wspólnego z moim postrzegania rzeczywistości.
Nie wiem do końca co to za człowiek i pamiętając przeszłość nie ufam mu do końca. Ale bliższe mi to co pisze on niż Warząchwie, Razy czy inni chłopcy sztachetowcy po cichu wzdychający za Zychowiczem.
«1

Komentarz

  • http://kontrowersje.net/faszyzm_jest_niezwyci_ony_tym_razem_spu_ci_wpierdol_seksizmowi
    forma niewyszukana, prezentowane wartości całkiem zwyczajne, ale trafia w sedno. Co ja poradzę...
  • Też go wolę od sztachetowców i innych zrównywaczy, zwłaszcza, że nie znam jego antypisowego okresu, bo go wtedy nie czytałam. A kiedy zaczęłam podczytywać, był już całkiem ok i nie zmienil linii.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Mania
    zwłaszcza, że nie znam jego antypisowego okresu
    A my z Aniką się poznałyśmy pod jego wpisami właśnie z tego okresu
    :)
    I miałyśmy ciekawych1 kumpli, np. kreta pracującego u gdańskiego Budynia, który udawał MWzWM, albo niejakiego zamaskowanego_nieboszczyka (teraz hasa po necie jako dziadek_bez_dowodu
    ;)
    ).
    Były jazdy i akcje, bo kurak urbanił i niesiolił na całego. Miał przy tym wianuszek wyznawców. Chętnie go cytowała podwawelska RRK w salonie24. Basował mu troll Milton, który później ze złonetu przylazł na s24, by zaniżać poziom.

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • ela.ella
    Chętnie go cytowała podwawelska RRK w salonie24.
    odwdzięczył się prywatnym śledztwem w jej sprawie
    ;)
    D

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Z tzw. blogerów politycznych to tylko do rolexa i Matki zaglądałem, ten pierwszy umoczył się we współpracę z jakimś rzeszowskim analitykiem?, socjologiem? od maskirówki i podpuszczania ludzi (taki był chyba finis i ostateczne wyjaśnienie tej chryi) - Free Your Mind się chyba ów zwał, pisał chyba o tym Ombretta najwięcej, no i sobie miał dać rolex na wstrzymanie, do Matki zaglądam gdy mję najdzie ochota na mięso lub twardy alk, no bo bywają takie dni.

    "Pisior? Na mój nos on nie będzie długo dyrektorem" -- Donald Tusk
  • To czymamy kciuki, żeby się parę rzeczy wyjaśniło.
    http://kontrowersje.net/proces_jerzy_owsiak_schowa_si_za_wo_p_i_art_212_kk_aby_broni_dobrego_imienia_z_otego_melona
    Jedną głupotę Matka Kurka chyba strzelił, tę mianowicie, że Owsiak jest właścicielem pałacyku przy Dominikańskiej, ale pozostałe zarzuty wyglądają bardzo rzeczowo.
  • Przed chwilą przeczytałam sobie jego ostatnie teksty dot. Kaczynskiego na wałach i Korwina - agenta śpiocha. Sa napisane przez człowieka racjonalnego i dobrze zorientowanego w meandrach krajowej polityki
    Naprawde zastanawia mnie to,  czy kiedy MK nie widział w PO "reżimowych szkodników" istniały jakieś inne zasady racjonalności? To było jeszcze nie tak dawno przecież.
  • MK pojechał właśnie pajacem na Twitterze po leberyowym pajacu w sutannie.

    Mała rzecz, a cieszy.
  • linke dajcie, linkeee!
  • podziękował...
    i zawsze tak prosiem... ;;)
  • Kiedy MK nawrócił się na PIS? -
  • czuje wiatr historii?
    mało to takich?
  • pantelej napisal(a):
    Kiedy MK nawrócił się na PIS? -
    Pod koniec 2009 / na początku 2010, jeszcze przed Smoleńskiem. A po 10 IV już kosił równo.
  • Kurak po konwersji odprawił publiczne (na blogu) ekspiacje, co przy odrobinie dobrej woli można mu uznać za plus. Tacy - na przykład - sztacheciarze, nigdy publicznie nie przyznają się do błędów, więc na zwykły ogląd Kurak jakby uczciwszy wewnętrznie, od kartofli i drewnianych łyżek do zupy.
  • miałem Kurkę w jego okresie antypisowskim za psychola
  • to nadal psychol, ewidentny maniak.
  • nie wtedy zaiwaniał jak robot, miał strumień zaczadzonej świadomośći - teraz jednak czyta się go jak człowieka- na pewno się zmienił
  • edytowano January 2016
    image
    image
  • Kurak posypał swoją głowę toną popiołu. Nie pamiętam by ktokolwiek tak się kajał za wcześniejszą głupotę.
  • edytowano January 2016
    @Extraneus

    za to serduszko dalabym wiele: to jak Komorowski, rok temu w sadzie...ee...znaczy sie w Palacu (wtedy jeszcze z sokowirowka).

    szkoda, ze nie znam sie na internecie bo bym se fajne motywatory porobila....
  • Ciekawe czy nowe władze TVP zaproszą Matkę Kurkę jako eksperta do studia TVP w czasie fety Owsiaka. ;-)
  • Mania napisal(a):
    Kurak posypał swoją głowę toną popiołu. Nie pamiętam by ktokolwiek tak się kajał za wcześniejszą głupotę.
    Na jego rękach jest krew Marka Rosiaka, jeśli zostanie zaproszony do tv to musi przeprosić publicznie, w radiu - analogicznie.
  • W czasie mordu łódzkiego był już od paru lat po innej stronie.
  • Też mnie się tak wydaje.
  • edytowano January 2016
    I to unieważnia to co robił wcześniej? Lata szczucia? Matka Kurka współtworzył Cybę, ks. Robak jest tu pewnym wzorem.
  • przemk0 napisal(a):
    I to unieważnia to co robił wcześniej? Lata szczucia? Matka Kurka współtworzył Cybę, ks. Robak jest tu pewnym wzorem.
    Przemko,

    nie chce tu uprawiac (ani gdziekolwiek indziej) "Milosierdzia über alles" ale Matka wielekroc expressis verbis przepraszal, tudziez jego dzialalnosc od tych dwoch lat, jak ja sledze, jest chlubna pokuta bo otwiera wielu ludziom oczy. wiec tu Milosierdzie/przebaczenie jest na miejscu, bo jest zal za grzechy.

    czego chciec wiecej?

  • balbina OK
  • Przemku, weźmy innego bohatera naszych dyskusji, wszechmocnego dziś wicepremiera Mateusza Morawieckiego. Czy stać go było na taki prosty tekst: toksyczne opcje były złem, kredyty frankowe były złem, wielu ludzi zostało skrzywdzonych, wstydzę się mojego udziału w tym procederze? Bo Matka Kurka coś takiego zrobił a nic od nas przecież nie dostał. W odróżnieniu od tamtego.
  • Wężykiem, wężykiem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.