Skip to content

Jak sznurujecie buty?

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
Nie wiedzialem, ze to tak powazny temat.
Jest wiele sposobow ale praktyczne zaobserwalem tylko piec: jodelka w gore (criss cross), jodelka w dol (display), jodelka mieszana (over under) i na okretke (shoe shop).
Niemcy generalnie najbardziej lubia jodelke mieszana a Anglicy na okretke. Buty sportowe zwykle  sznurowane sa jodelka mieszana a polbuty do biura na okretke. Ja sznuruje buty jodelka w gore albo mieszana. A szanowni forumowicze?
Bo sie stesknilem za glupimi forumowymi ankietami.

Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.

Komentarz

  • Prawdziwy mężczyzna nosi oficerki! Wienc nie sznuruje tylko zapiera się czasem o swego ordynansa by gdy onuca uwiera!
    Osobiście stosuję Army Style....lubię luz
    :)
    The author has edited this post (w 02.05.2014)

    “It is not necessary to understand things in order to argue about them.”

    “I quickly laugh at everything for fear of having to cry.”
  • criss-cross
    ;)
    PS Zmień link na nowe okno jeśli możesz
  • Nu wiem. Pominalem noszacych wylacznie baletki, klapki, sandaly, pantofelki, kierpce, oficerki, lapcie z lyka, trepy, welingtony, walonki i gumofilce. Ale populacji sznurujacej obuwie jest wystarczajaco duzo, by pytanie mialo sens.
    Nie wiem jak zrobic, by linka wyskakiwala.
    The author has edited this post (w 02.05.2014)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • los
    Pominalem noszacych wylacznie baletki, klapki, sandaly, pantofelki, kierpce, oficerki, lapcie z lyka, trepy, welingtony, walonki i gumofilce. Ale populacji sznurujacej obuwie jest wystarczajaco duzo, by pytanie mialo sens.
    A co z noszącymi Kroksy? a zwłaszcza do marynarki!
  • Over under.

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • ms.wygnaniec
    los
    :
    Pominalem noszacych wylacznie baletki, klapki, sandaly, pantofelki, kierpce, oficerki, lapcie z lyka, trepy, welingtony, walonki i gumofilce. Ale populacji sznurujacej obuwie jest wystarczajaco duzo, by pytanie mialo sens.
    A co z noszącymi Kroksy? a zwłaszcza do marynarki!
    Dla jednego z nich mam taką propozycję krawata:

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • los
    Nie wiedzialem, ze to tak powazny temat.
    Jest wiele sposobow ale praktyczne zaobserwalem tylko piec: jodelka w gore (criss cross), jodelka w dol (display), jodelka mieszana (over under) i na okretke (shoe shop).
    Niemcy generalnie najbardziej lubia jodelke mieszana a Anglicy na okretke. Buty sportowe zwykle  sznurowane sa jodelka mieszana a polbuty do biura na okretke. Ja sznuruje buty jodelka w gore albo mieszana. A szanowni forumowicze?
    Bo sie stesknilem za glupimi forumowymi ankietami.
    To ja jeszcze gópio dopytam.
    A piąty jaki?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Jodełka w górę.
  • AnnaE
    los
    :
    Nie wiedzialem, ze to tak powazny temat.
    Jest wiele sposobow ale praktyczne zaobserwalem tylko piec: jodelka w gore (criss cross), jodelka w dol (display), jodelka mieszana (over under) i na okretke (shoe shop).
    Niemcy generalnie najbardziej lubia jodelke mieszana a Anglicy na okretke. Buty sportowe zwykle  sznurowane sa jodelka mieszana a polbuty do biura na okretke. Ja sznuruje buty jodelka w gore albo mieszana. A szanowni forumowicze?
    Bo sie stesknilem za glupimi forumowymi ankietami.
    To ja jeszcze gópio dopytam.
    A piąty jaki?
    Nu, na okretke może być w lewo i w prawo.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • A, przedsiębiorąc i zasiębiorąc.
    Niesamowite
    :D

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Nie powiem jak sznuruję. Zdradzę jak będę sznurować:
  • różnie
    kończę węzłem płaskim
  • wizytowe na okrentkie.
    Do haratania w gałę w jodełkie górną krys-kros.
  • :)
    Jest nawet aplikacja na iPoda/iPhona/iPada!
    52 węzły z wariacjami = 112 możliwości!
    Za jedyne 1,60 euro
    I
    podstrona z zawiązywanuem "kokardek"
    !
  • edytowano March 2021
    Wczoraj mała żonka ogłosiła, że jutro syn2 ma się zacząć uczyć zawiązywać sznurówki! :)

    ps. link do strony www powyżej wciąż działa!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.