Skip to content

Bum, bum, bum

edytowano March 2015 w Forum ogólne
co to? Bum w nieruchomościach?
A jakże! I to jakie bum bum bum. Takie że nikt nie dał się nabrać na super-hyper-wyjątkowo-bezprzecznie exlusive resideNce w naj-naj-naj-naj (tu rząd superlevativ) budynku w samym centrum Warszawy. A te bum bum bum to zapewne odgłos spadających akcji spółki i koron z głów egzperduf i inszych naganiaczy na totalną wiochę jaką zafundowano Warszawie tym plastiko-kiczowatym szkaradstwem.
http://pulsinwestora.pb.pl/3608439,58334,najwieksza-porazka-na-sprzedaz
Moja propozycja: oddać w posiadanie bezdomnym z Dworca Centralnego. Przynajmniej jakiś będzie z tego sy*u pożytek.

“It is not necessary to understand things in order to argue about them.”

“I quickly laugh at everything for fear of having to cry.”

Komentarz

  • A gdy przyjdzie wiosna spiszemy protokół zniszczenia..
  • Mis na miare naszych mozliwosci

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Czekam na kolejny raport Eurostatu, ciekawe czy i w tym roku Donald na rympał utajni stan rynku nieruchomości.
    Czytałem już wiele raportów odnoszących się do spadku cen nieruchomości w Polsce, z których spora cześć zaczyna rysować stabilizację, czy wręcz odbicie na rynku (zależy jak kto patrzy...). Jednak pewien raport, o którym dziś chciałbym napisać, pozostawia u mnie jak dotąd największy niedosyt informacyjny, czy wręcz sporą zagadkę. Mowa jest o opublikowanym w dniu wczorajszym przez Eurostat indeksie średnich cen nieruchomości mieszkaniowych, który uwzględnia zmiany cen transakcyjnych nieruchomości w poszczególnych państwach europejskich.
    Dowiedzieć się z niego możemy (tu materiał źródłowy: >klik<), że w pierwszym kwartale obecnego roku ceny transakcyjne nieruchomości w strefie euro zanotowały 2,2% spadek (r/r), zaś wskaźnik dla całej Unii Europejskiej pokazał spadek o 1,4% (r/r). Tragedię przede wszystkim widać w Hiszpanii (-12,8%) i Portugalii (-7,3%). Nasi bratankowie Węgrzy również gonią czołówkę w rankingu przeceny (-9,3%).
    A jak według Eurostatu sytuacja wygląda u nas w Polsce? Co powie o naszych cenach nieruchomości instytucja, która otwarcie raportuje, że nasz dług publiczny już dawno przekroczył konstytucyjne progi ostrożnościowe (50% i 55%)?
    I tu jest gwóźdź programu. Jako jedyne państwo europejskie otrzymaliśmy w raporcie status danych ... confidential - poufny.
    http://na-plus.blogspot.com/2013/07/utajniona-skala-spadku-cen.html
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.