Skip to content

Media

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Wątek ogólny w cwelu gromadzenia różnych informacji o mediach TenKraju.
----------------
Na początek coś z kręgu Radia WNET. Ciekawostka. Otóż współzałożycielka, zastępca Skowrońskiego odchodzi. Ma zamiar kandydować do Parlamentu EU...
z listy SLD
.

Odchodzi współzałożycielka Radia Wnet. Planuje zostać europosłem SLD

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/odchodzi-wspolzalozycielka-radia-wnet-planuje-zostac-europoslem-sld
Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, jedna z założycielek internetowego Radia Wnet, odchodzi z rozgłośni. Zamierza kandydować do europarlamentu z list Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
-
Po czterech latach tworzenia najlepszego radia w Polsce postanowiłam odejść. Radio Wnet to było moje miejsce na ziemi. Włożyłam w nie wszystko, co mam: czas, siłę, energię i serce. Dzisiaj idę dalej
- napisała w serwisie internetowym Radia Wnet Katarzyna Adamiak-Sroczyńska. -
Powodem mojego odejścia z Radia Wnet są nowe wyzwania zawodowe, których nie mogłam realizować jako dziennikarz. Będę kandydować do europarlamentu z list SLD
- zapowiada dziennikarka w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.
Katarzyna Adamiak-Sroczyńska była zastępcą redaktora naczelnego Radia Wnet i szefową Kuriera Wnet. Jej obowiązki przejmuje szef rozgłośni Krzysztof Skowroński. W przeszłości Adamiak-Sroczyńska była specjalistą ds. PR w Trójce, pracowała też m.in. jako dziennikarz w gazetach “Metro” i “Życie”.
Radio Wnet zostało założone w 2009 roku i jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Rozgłośnia ma charakter informacyjno-publicystyczny.
-----------
wpolityce.pl napisało, że kandydowanie do PE z listy SLD to ponoć żart.
The author has edited this post (w 20.11.2013)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.