Skip to content

Demokracja ma sens tylko w pakiecie z logiką

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
- Czy sklejał pan w dzieciństwie modele samolotów?
- A jakie to ma znaczenie dla śledztwa?
- Tu jest tak: prokurator zadaje pytania a świadek odpowiada zgodnie z prawdą pod sankcją karną, nie odwrotnie. Proszę odpowiedzieć.
- Tak, sklejałem.
....
Gazeta Aborcza: "Eksperci" ZP o samolotach wiedzą tyle, że jeden z nich w dzieciństwie bawił się samolocikami!
Nie powinien mieć praw wyborczych nikt z tych, co się da złapać na tę manipulację szytą już nie grubą nicią a liną okrętową. A jest to przypadek większości społeczeństwa, także wielu tych z "naszej" strony, bratnie forum proszę pooogladać.
W obecnych warunkach demokracja to władza agencji reklamowych a ja ze swojego doświadczenia wiem, że najbardziej zdegenerowane osoby pracują akurat tam. Najbardziej odrażający i zwyrodniały dyktator jest lepszy od obecnej demokracji.

Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.

Komentarz

  • " Lasek zjadłby na śniadanie expertów Macierewicza" - napisał na fb "logiczny" Leoś.
    Pytanie: to dlaczego nie chce ich zjeść skoro ma taką okazję?
    Tego pytania "logiczny" Leoś sobie nie zada.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Mania
    " Lasek zjadłby na śniadanie expertów Macierewicza" - napisał na fb "logiczny" Leoś.
    No właśnie, napisał tak szczerze czy w ramach przemysłu pogardy? Obie odpowiedzi powodują, że człowiekowi chodzą po grzbiecie mrówy-mutanty w kaloszach z listopadowej kałuży. Zagajnik jest tępy trep, jego kwalifikacje intelektualne i moralne starczą w najlepszym razie do poznęcania się nad rekrutami na poligonie. I jest to tzw. oczywista oczywistość, rzecz widoczna na pierwszy rzut oka bez analiz.
    Jaką pogardę trzeba mieć do rozmówcy, by bez drgnienia powieki wciskań mu taki kit? Co trzeba mieć w umyśle, by tak uważać naprawdę?

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • No wiec demokracja nie ma sensu, bo wyborcy nie kierują sie logiką a idą za manipulacjami, nie prada się liczy a mniemania
    Ale wydaje się mi, że gdyby większość kierowała się logiką to nie wynikała by z tego porażka stronnictwa zaprzańców a ich zwycięstwo - bo sądzę , że większość wie, że to kit z tym laskiem , prokuratorami, Millerem, ale tak nienawidzi Kaczynskiego, Macierewicza (nie bardzo wie za co - ale w istocie nienawidzi. To jest jakieś nieświadome).... Czyli zaprzancy pogardzają swoimi wyborcami a pogardzani wyborcy cieszą się, że władza daje odpór tym ktorych nienawidzą ...
    Prawda dla nich nie ma znaczenia ...
    Ale walczyć trzeba :
    Tu Macierewicz pięknie ujawnia "nieudolną próbę dezauowania" polskich profesorów, espertów przez  funkcyonariusza Kraśkę , trybika w operacji propagandowej pt. "kublikacja" ...
    http://www.youtube.com/watch
  • Mania
    [quote="los"]
    Jaką pogardę trzeba mieć do rozmówcy, by bez drgnienia powieki wciskań mu taki kit? Co trzeba mieć w umyśle, by tak uważać naprawdę?
    To samo co Agnieszka Kublik: kupę cynizmu z przewagą kupy.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • sanctus-gerwazy-de-rebelya
    Ale wydaje się mi, że gdyby większość kierowała się logiką to nie wynikała by z tego porażka stronnictwa zaprzańców a ich zwycięstwo
    Gdyby większość kierowała się logiką to demokracja spełniałaby swą założoną funkcję - władzę wiekszości. Jakby ta wiekszość chciała popełnić samobójstwo, należy jej to umożliwić, wszyscy by skorzystali.
    Ja napisałem tylko tyle, że demokracja dziś oznacza władzę agencji pijarowych a moje doświadczenie jest takie, że pijarowcy poziom moralny reprezentują najniższy ze wszystkich żyjących, ergo - obecna demokracja to władza najgorszych czyli najgorszy możliwy system.
    The author has edited this post (w 21.09.2013)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • zrozumiałem :)
  • Targalski to ujawnił
    :D
    ,
    :D
    ,
    :D
    The author has edited this post (w 21.09.2013)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Idźmy dalej tropem GW:
    A.Kublik była konkubiną A. Michnika.
    Czy to są wystarczające kwalifikacje dla dziennikarki?

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Ponieważ istnieje manipulacja, więc zlikwidować demokrację. E, do dupy takie myślenie. Ja lubię demokrację i nie lubię manipulacji. Wolałbym walczyć z manipulacją niż liwkidować demokrację. A manipulacja byłą zawsze. ZAWSZE. I tak jesteśmy narodem wybranym, że mimo 50 lat prania mózgów, udało nam się ocalić niezły procent myślących logicznie. I dzięki demokracji, możliwe, że ta część przejmie władzę, jak już dwukrotnie było. Chwała Narodowi!
  • Co ma zens bez logiki w pakiecie promocyjnm? Je takie co?

    “It is not necessary to understand things in order to argue about them.”

    “I quickly laugh at everything for fear of having to cry.”
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.