Skip to content

Europoseł Sonik wypowiada najważniejszą diagnozę polityczną tego roku - ...

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Było w roku bodaj 2007 takie głosowanie (nad odrzuceniem poprawek skatolałego, moherowego Senatu do peowskiej ustawy medialnej) że się PO ostatecznie podzieliła na sataniuchów z Tuskiem/liderami na czele i resztę z prowincji - która poprawkę (obowiązek ochrony/respektowania wartości chrześcijańskich przez TVP) z PiSem i Peezelem podtrzymała... gdy podtykałem wyniki głosowania znajomym pod oczy - nie było jednego, który by się nie zreflektował i dokonał takoż-ostatecznego, być może na całe życie wyboru. (Z tamtej - wtedy - ponad 100tki, ostatnio zostało z Gowinem ilu? 40-kilku posłów, gdy głosowano de facto homoadopcję, i trend jest do ogarnięcia - nawet dla najgłupszego) ....2/3 dni temu: poseł Sonik nazywa Gowina "utopistą" - Placforma oto
nie może być partią
(1) wolnorynkową (nie wchodźmy w szczegóły), (2) chrześcijańską - i wizja Gowina to wizja XVIII-wiecznych sekciarzy-protototalitarystów:
http://wpolityce.pl/wydarzenia/60444-sonik-zdradza-kulisy-partyjnych-nominacji-polegaja-glownie-na-tym-ze-rosna-szanse-tego-kto-dluzej-lezy-na-wycieraczce-szefa
- ja wiem, że to nie jest ważna diagnoza (i deklaracja ideowa) dla nas, ale nie myślmy tylko o sobie. Postawmy bliskich przed wyborem. Ci z nas przynajmniej niech to zrobią, którzy mają posłuch, potrafią z ludzi wydobyć - każdą ostatnią krztynę dobra i do niej umiejętnie apelować. (Dementi: nie jestem kibolem Gowina, nie byłbym nawet, gdyby ów w Partii pozostał i po przegranych z PiS wyborach - gdy trzeba będzie coś w Partii zmienić - jeszcze raz spróbował. Bo z gówna już niczego nie ulepisz. Lepiej niech już tworzy tę - chrześcijańsko-hajekowską prawicę, "polskie GOP", będzie miał Jarosław konkurenta "ideowca", który w dodatku aresztowaniom w byłej Partii sprzeciwiał się nie będzie).

"Pisior? Na mój nos on nie będzie długo dyrektorem" -- Donald Tusk

Komentarz

  • Eh, ruchu jeszcze 40-kilka osób dużego nie robi, oby było lepiej!
    EDIT: No, widzę, że wyszedł mi dezyderat, niech i tak będzie.
    The author has edited this post (w 20.08.2013)

    "Pisior? Na mój nos on nie będzie długo dyrektorem" -- Donald Tusk
  • Ło matko: sprawiedliwi w PO
    A skund uni się tam wzieli? Same wlezły czy ich siłom zaciungneli?

    “It is not necessary to understand things in order to argue about them.”

    “I quickly laugh at everything for fear of having to cry.”
  • Taaaa, bo to takie proste. Obawiam się, że dykcja "wszyscy kurwy" komu jak komu służy - ale na pewno nie nam i nie Polsce. Pomijam trywialne "divide et impera", ale Zło - zdemoralizowanym ludziom, dla których to normalność - można tylko pokazać w kontraście z Dobrem, ale nie zamorskim-obcym, a swojskim - gdzieś w ich dominium. I wszyscy wiemy, że Przemysł Pogardy i Smoleńsk, ale nie udawajmy, że nie cieszy Rozkład i procesy gnilne po ich stronie. I jeśli mieliby Towarzyszy sypać - że nie jest to nam na rękę. O konieczności chrześcijańskiego
    takim
    wybaczenia - chyba nie muszę przypominać. Ufać nie ma potrzeby.
    ....No i dobrze by było, żeby nie umykał uwadze sens tego wpisu - który się sprowadza do rybołówstwa... a przy tymże - można sobie trochę folgować, bo zyski są wymierne, podejrzewanie bowiem ludu platformerskiego miast i wsi o jakieś zaawansowane rozważania nad istotą zła, wspólnotowości zwyczajnie ośmiesza. To ludzie dzicy/zdziecinniali - tak ich trzeba traktować, a podasz im
    jeden
    powód żeby codziennie Piovrę wyklinali - pozostałe sami już znajdą. "Leming" nie wziął się z kosmosu. Nie wszyscy zdemoralizowanymi kurwami się rodzą, umierają.

    "Pisior? Na mój nos on nie będzie długo dyrektorem" -- Donald Tusk
  • Aha, mam nadzieję, że "rosnące słupki" dla PiS - nie są/nie będą tutaj zmartwieniem - bo jeśli tak, to ja się od razu żegnam. Od aberracji trzymam się z daleka.... A "niestety" te rosną ni mniej ni więcej - dzięki fanklubowi "kurw i złodziei" w ramach przepływu "elektoratu", bo niespolityzowani - już tacy zostają. Cieszenia się z nawróconych owiec - tez od ludzi nie wymagam. Bo to ponad większości siły, serce/rozum. No ale plucie już, to szaleństwo.
    The author has edited this post (w 21.08.2013)

    "Pisior? Na mój nos on nie będzie długo dyrektorem" -- Donald Tusk
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.