Skip to content

Krótka piłka – odsłona 1 - Polacy są fatalni

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Kiedy ktoś w mojej obecności zaczyna teksty atakujące Polaków, że są bałaganiarscy, kłótliwi, leniwi itp. Stwierdzam:
- współczuję rodziny, znajomych i sąsiadów.

Komentarz

  • No ale Polacy sa naprawde fatalni ale z zupelnie innych powodow.
    Jednym zdaniem - Polacy sa fatalni, bo w realu sa diametralnym zaprzeczeniem tego, o co sie ich konwencjonalnie oskarza. Jakby mieli choc 10% tych wad, o ktore sa posadzani, byliby wiele wiele lepsi.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Niektórzy są, niektórzy nie są
    ;)
    Ja daję wyćwiczone chwyty retoryczne do oćwiczenia antypolskiego hultajstwa.
  • ms.wygnaniec
    Niektórzy są, niektórzy nie są.
    Mam po raz juz nie wiem ktory wkleic swoj tekst o probach niejednolitych i Murzynie-albinosie?
    Polacy istotnie sa beznadziejni, przezywamy obecnie okres najwiekszego zdolowania naszego narodu w historii, nawet okres upadku Rzplitej na tym tle wyglada na zloty wiek. Adam Poninski po Warszawie poruszal sie swobodnie mimo wyroku smierci. Swobodnie? Nie calkiem, bo z rosyjska straza, bez niej mogloby go spotkac to, co mu sie nalezalo. A ten wyrok smierci jednak jakis trybunal wydal.
    Obecnie na kilka niewinnych plaskaczy podniosl sie oburzony chorek - Z NASZEJ (niby) STRONY!
    The author has edited this post (w 14.08.2013)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • los
    ms.wygnaniec
    :
    Niektórzy są, niektórzy nie są.
    Mam po raz juz nie wiem ktory wkleic swoj tekst o probach niejednolitych i Murzynie-albinosie?
    No i temu służy moja 'krótka piłka' bo w poczeklani u cioci na imieninach nie ma sposobu opowiedzenie o próbach niejednorodnych
    ;)
  • los
    No ale Polacy sa naprawde fatalni ale z zupelnie innych powodow.
    Jednym zdaniem - Polacy sa fatalni, bo w realu sa diametralnym zaprzeczeniem tego, o co sie ich konwencjonalnie oskarza. Jakby mieli choc 10% tych wad, o ktore sa posadzani, byliby wiele wiele lepsi.
    No ale podejrzewam że do osób które ma na myśli MS stosuje się pojęcie "prawdy nienależnej".
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.