Skip to content

Rozważanie i Modlitwa. 14 sierpnia

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Rozważanie:
Powinniśmy sie cieszyc życiem i pod każdym względem je ubogacać - dbając o zdrowie psychiczne, fizyczne i duchowe czynimy je pełnym, radosnym i twórczym. O ile kroczymy włąściwą drogą nasze życie może byc naprawdę wspaniałe. Choć Bóg nikomu nie skąpi łask nie wszyscy ludzie chcą przjąć od Niego dar wartościowego życia. Nie wszystkim chce sie wyciągnąć po niego rękę - odwracają się od Niego, lekceważą Go i odrzucają. Miejmy sie na baczności abyśmy i ty i ja nie postąpili podobnie.
Modlitwa:
Modlę się, abym przyjął ochoczo od Boga dar bogatego duchowo zycia.
Modle się, abym ze wszystkich sił starał sie zyc tak jakprzystało na dobrego, prządnego człowieka.

Boże, użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić, odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości aby odróżniał jedno od drugiego.

Komentarz

  • Przepraszam, ale dlaczego 14 lipca?

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • ee.....nie wiem, miało byc oczywiście.... sierpnia
    walnąłem się o cały miesiąc???!!???
    dwa razy???
    poprzedni wpis też z lipca???
    to chyba zaćmienie albo mi ktos psikusa robi czy co?
    kompletnie niezrozumiałe dla mnie samego, jak nic musiałem się pomylić ale zeby aż tak? i to pod rząd?
    dziwne

    Boże, użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić, odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości aby odróżniał jedno od drugiego.
  • marniok
    ee.....nie wiem, miało byc oczywiście.... sierpnia
    walnąłem się o cały miesiąc???!!???
    dwa razy???
    poprzedni wpis też z lipca???
    to chyba zaćmienie albo mi ktos psikusa robi czy co?
    kompletnie niezrozumiałe dla mnie samego, jak nic musiałem się pomylić ale zeby aż tak? i to pod rząd?
    dziwne
    Mnie trochę zaintrygowały te rozważania "miesiąc po", dlatego zapytałam. Myślałam, że tak ma być, tylko nie wiedziałam, dlaczego.

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.