Skip to content

Ciepłą wódka dla Miecugowa - sam ogłosił gdzie go można prześladować (plus ...

edytowano March 2015 w Forum ogólne
(ort moralny świadomy)
Miecugowa w liswiku wzruszająca opowieść:
Dwa miesiące temu poszedłem z moim psem do baru U Araba.
Wypiłem piwo, już miałem wychodzić i nagle słyszę zza jednego stolika: „Dość tych kłamstw! Dość tych kłamstw!”.
Ewidentnie do mnie. Zatrzymałem się i pytam: „Czy pan to do mnie krzyczy?”. I
wtedy usłyszałem wulgarne skandowanie,(..)
Miecugow nie zostawił sprawy własnemu tokowi, poszedł za człowiekiem, który go obrażał. Ten kąpał się w kanałku.
(…)
schowałem mu ubranie i wiedząc, że już mi nie ucieknie, zadzwoniłem po policję.
i na koniec:
Robiąc "Szkło kontaktowe", staram się, żeby to był program ciepły. Żeby krew nie ściekała mi po kącikach ust, bo kogoś ugryzłem czy obraziłem.
I naprawdę nie mam poczucia, żebym był nielubiany. Wręcz przeciwnie
źródło wpolityce.pl
Przypomina mi to akcję z czasów gdy Mazurek i Zalewski mieli cojones znaczących rozmiarów i zorganizowali akcję 'ciepła wódka dla Gembarowskiego' , ponieważ funkcjonariusz mediów napisał gdzie go można spotkać (kępa Potocka, taki pub w parku przy kanałku, adres to Gwiaździsta 1, a i nazwa inna) więc może by ten miły zwyczaj kontynuować?
Poza tym należy postawić porządne zimne piwo, temu na kogo ta kanalia (to moja opinia o funkcjonariuszu mediów Miecugowie Grzegorzu synu stalinowskiego dziennikarza) doniosła oraz przekonać tego człowieka że jednak jest nielubiany przez jakąś część społeczeństwa.
A tak Swoją Szosą chwalić się własnym tchórzostwem fiu fiu.

Komentarz

  • Nie. Jest inny wątek z adekwantym tytułem. Sprawa jest jasna - albo my albo oni.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Chętnie się dorzucę i na tę ciepłą wódkę i na to zimne piwo. Nad kanałek tyż się stawię w razie jagbyco.
  • Miękkie prześladowania bywają nader bolesne, bo jak tu wezwać policję na osoby stawiające ciepłą wódkę
    :D
    Nu ja się raczej nie stawię, bo to inny kraniec Warszawy.
    The author has edited this post (w 12.08.2013)
  • Ale konsekwentne i bezlitosne. Bezlitosne, oni dla nas nie jej nie mają ani trochę.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Biedak dostał mandat za kąpiel w kanałku i jeszcze przeprosił kapusia
    :(
    A kapus uważa się za bardzo szlachetnego człowieka. Oto dowód:  " staram się żyć tak, by nie krzywdzić innych.
    W ogóle kieruję się zasadą, że udany dzień jest wtedy, jeśli zostawię ten świat troszeczkę lepszym, niż był rano. Jeżeli idę na spacer i widzę butelkę po piwie, to skręcam, biorę tę butelkę i wrzucam do śmietnika"

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Rolex w tomacie.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.