Skip to content

Byłoby nawet śmieszne...

edytowano March 2015 w Forum ogólne
...gdyby nie to, że to się dzieje naprawdę. I jest tragiczne.
Kulturalny, dyskretny i zdrowy - wielokrotnie przebadany mężczyzna.Podobno przystojny.
Posiadam trójkę ślicznych i mądrych dzieci, dwie córki i dwóch synów w wieku szkolnym i młodsze - bardzo dobrze się uczą.
(matematyka oryginalna)
Cieszę się że w końcu można dodawać opinie. bezczelny typ. na prawdę. na spotkaniu wszystko było super a na koniec powiedział że mniee nie zapłodni, bo nie nadaje się na matkę! ludzie! jestem młoda i atrakcyjna. kretyn!! nie polecam!
(pisownia oryginalna)
Jestem w najlepszym wieku reprodukcyjnym. Na pewno zabrzmi to narcystycznie i część z Was skończy czytać w tym miejscu
;)
, ale chciałbym, aby na świecie było więcej ludzi z cechami, które posiadam.
Dla idei, no i oczywiście chcę trochę poseksić
;)
A tak na poważnie to chciałbym zrobić coś dobrego dla świata i coś po sobie pozostawić, dawanie życia według mnie jest czymś właśnie takim. Doszedłem też do wniosku, że to wielkie marnotrawstwo, kiedy się masturbuję i za każdym razem taki jeden wytrysk mógłby kogoś uszczęśliwić. Jestem typem idealisty, dlatego myślę, że skoro mogę komuś pomóc to warto spróbować i to zrobić. Cóż, poza tym dla dobra świata powinienem przekazać swoje wspaniałe geny dalej i spłodzić jak najwięcej dzieci
;)
więcej:
http://www.dawcy-spermy.pl/

Komentarz

  • A szanowny kulega to by do mnie nie wpadł i nie pomalowałby trawy na zielono jak mu się aż tak nudzi iż bywa w "takich" miejscach
    :D

    “It is not necessary to understand things in order to argue about them.”

    “I quickly laugh at everything for fear of having to cry.”
  • Obawiam się, że już sam przejazd do Warszawy czy Łodzi zajmuje trochę (wiele) więcej czasu niż otwarcie pierwszego wyniku z google'a.
    ;)
    Tak czy inaczej, gdzie by kto nie bywał, to się niestety dzieje naprawdę i o społeczeństwie, w jakim żyjemy mówi nam wiele więcej niż kolejny artykuł na jedno kopyto w "prawicowym" tygodniku czy kolejna pyskówka o in vitro w telewizji. Albo na forum.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.