Skip to content

Czy jest pan obrzezany?

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
Nie, to nie do ks. Telemanskiego. Zanim klikniecie w linke, pokombinujcie troche,
kto zostal honorowym Zydem.

Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.

Komentarz

  • morda całkiem rytualna, musi obrzezany.
    (może niedawno)
  • Przyznaję że nie zgadłem, więc w końcu podejrzałem.
    BTW, w tej sprawie mam jednak mieszane uczucia. Może się komuś narażę, ale z zawodowego doświadczenia wiem, czym grozi zbytnie chodzenie na rękę ekologistom.
  • Shork
    morda całkiem rytualna, musi obrzezany.
    (może niedawno)
    Byle się rzezakowi nóż nie omskł. Bo zamiast qnia byłby Wilecki.
    The author has edited this post (w 26.07.2013)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Hue hue.  Chichot historii odbija się echem w norze, z której wygrzebali Qnia, by zaproponować mu stanowisko dyżurnego szabesgoja.  Po tym numerze, ścieżka kariery Romka może rozwijać się wyłącznie w obrębie ul. Czerskiej.

    "Cari amici soldati, i tempi della pace sono passati."
  • Romek orze jak może, nawet z innymi narodowcami
    :D
  • Ale o co chodzi?
    Że kuń ma eskimośkie podejście do piniendzy? Że mu petunie nie śmierdzom? Się czepiacie
    :)

    “It is not necessary to understand things in order to argue about them.”

    “I quickly laugh at everything for fear of having to cry.”
  • Roman Konrad Wallenrod na pewno napisze wniosek z błędami formalnymi aby się skarga nie ostała
    ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.