Skip to content

Czarownice z Eastwick

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
Taki film był, jeden z moich ulubionych. O trzech paniach, które jeśli doszły do zgody, to sam diabeł nie był sobie w stanie dać z nimi rady. Ex Cathedra jest forum stworzonym przez kobiety i jakoś mi się wydaje, że projekt się powiedzie.

Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.

Komentarz

  • :D
    DD Narobiłeś mi apetytu na awatar z tą rudą Susan S.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Nieśmiało przypomę iż jedną z lepszych i dowcipniejszych scen, w moim mniemaniu, jest pytanie o intencje Boga gdy Ten stworzył kobietę, jakie zadaje umęczony "znajomością"  z niewiastami diabelski Nicholson.
    Czyżby to samo pytanie było i tu stosowne?
    :)

    “It is not necessary to understand things in order to argue about them.”

    “I quickly laugh at everything for fear of having to cry.”
  • Niestosowne, bo znacie odpowiedź. Wprawdzie diabeł ma nadludzką inteligencję, ale przez brak serca za grosz w nim mądrości, więc wielu rzeczy nie pojmuje.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Maniu
    A czy mężczyzna jest w stanie zrozumieć kobietę
    :D

    “It is not necessary to understand things in order to argue about them.”

    “I quickly laugh at everything for fear of having to cry.”
  • los
    Ex Cathedra jest forum stworzonym przez kobiety
    Krzysztof też była kobietą?
    :D
  • fatuswombatus
    Maniu
    A czy mężczyzna jest w stanie zrozumieć kobietę
    :D
    Nigdy nie byłam mężczyzną, to nie wiem, ale myślę, że jest w stanie.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Ależ oczywiście Maniu że nigdy
    :)
    A co do zrozumienia to w większości wypadków chyba się mu wydaje że już zrozumiał i wtedy niewiasta go totalnie zaskakuje
    :D

    “It is not necessary to understand things in order to argue about them.”

    “I quickly laugh at everything for fear of having to cry.”
  • Stanowczo w swoim i swojej żony imeniu PROTESTUJĘ. Jeszcze Kopernik bym przełkął, ale tu to polecieliście
    ;)
    A zresztą jak widać na dole - serwis utworzony przez: Mania...
    :D
    The author has edited this post (w 26.07.2013)
  • Nie żadne "liście" bo to był mój, wyłączny, indywidualny sztubacki dowcip.
    Ostrzeż mnie Adminu, zabanuj jak uznasz za stosowne ale nie rozciągaj odpowiedzialności zbiorowej
    :)
    "ja cofam ten sęk, ja cofam wszystkie sęki na świecie"
  • Jaki sęęęk?!?!

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Dżewo, deska dżewniana, w środku sęęk
    ;)
  • Jaka deska?!?

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Społeczność nie zaprotestowała, więc poprzez zaniechanie jest również -iśce odpowiedzialna
    :D
    Ja to od wsparcia technicznego jestem a banowanie to już są subtelne relacje międzyludzkie. Z propozycjami bananowymi to do Mani
    ;)
    A deska to przecież pisane było, że
    dżewniana
    image
    The author has edited this post (w 26.07.2013)
  • Deska Dudkowa.  Sęk zresztą też. I sęk był pierwszy
    :)
    (znaczy przed deską)
    http://www.youtube.com/watch
  • ... a potem był dupelek i jajnik.
    Ahoj, ahoj Werwo!
    :)
    A w tomacie: cieszę się, że Los ma dobre przeczucia. Damy radę, a co!
    The author has edited this post (w 26.07.2013)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Że ją można kupić to się wie, ważne to za ile
    :)
    Witaj Maniu !
  • ... tak to jest jak się edytuje tekst
    :D

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • :)
    ;)
    :)
    The author has edited this post (w 27.07.2013)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.