Skip to content

Sieci na Krucjatę

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Muszę to napisać , bo się wkurzyłem. Ale nie będzie to nagonka w stylu popierdzielonego Toyaha czy jego biznespartnera Coryllusa tylko incydentalny prztyk. W ostatnich Sieciach aż dwa artykuły o Radwańskiej - strasznie głupie, moim zdaniem. Nie byłoby tematu gdyby nie atak na Krucjatę. Moje stanowisko jest takie: Isia chciała się rozebrać i tak zrobiła, miała prawo. Krucjata postanowiła wycofać jej ambasadora z "Nie wstydzę się Jezusa" i miała prawo. To całe cmokanie nad ciałkiem Isi i walorami zdrowotnymi golaśnych zdjęć - gdyby tylko się ograniczyło do leminżerii - ok, zero zdziwień. Irytuje zaś wyjątkowo pomstowanie na Krucjatę Młodych, która wykonała najnaturalniejszy ruch jaki można było wykonać. Adamski bredzi coś o "samozwańczych Savonarollach", itd.. Artykulik Makowskiego to już w ogóle kuriozum: czytając go myślałem , że parodiuje on antykrzyżowców - aż tu siupryza na końcu - "Propozycja pokazania swojego obnażonego wizerunku w tym piśmie to wyróżnienie" (i puenta z cieńkimi dowcipami).Rzecz moim zdaniem jest znacznie głębsza jeżeli chodzi o krytykę Krucjaty. Ludzie którzy uważają decyzję Krucjaty za głupotę, itp - są dla mnie tymi z którymi jak najszybciej trzeba sięrozstać. To takie "tygodnikowe cioty", pootwierani na to i owo ale nie mający pojęcia o co idzie gra. Dupki skończone.
no to tyle.
howk.
na pohybel katolickim ciotom

Komentarz

  • "Ludzie którzy uważają decyzję Krucjaty za głupotę, itp - są dla mnie tymi z którymi jak najszybciej trzeba sięrozstać. To takie "tygodnikowe cioty", pootwierani na to i owo ale nie mający pojęcia o co idzie gra. Dupki skończone."

    Cóż, to tak jakby o mnie.
  • ups
    :)
    ale dlaczego uważasz, że Krucjata źle zrobiła cofając tytuł ambasadora?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.