Skip to content

o! taka frondowa nasza klasa :)

edytowano March 2015 w Forum ogólne
tu dedon, ale jakoś coś chyba poknociłem bo mi się zrobił dedonski
:)
w każdym bądź razie bardzo miło - może mi się uda zamknąć fsbuka.

Komentarz

  • Może tak zostać
    :)
  • :)
    ale w ogóle świetny pomysł z tym starofrondziarstwem..
    fronda była moim pierwszym portalem społecznościowym i w ogóle wirtualną przygodą ... co to ma niektóre inklinacje po dziś dzień
    ;)
  • dedonski
    tu dedon, ale jakoś coś chyba poknociłem bo mi się zrobił dedonski
    :)
    w każdym bądź razie bardzo miło - może mi się uda zamknąć fsbuka.
    Uszanowanie
    :)
    Edytuj profil i popraw. To bardzo łatwe.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Witaj dedonski!
    :)
    Na FF też byłeś "dedon"?

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • przypomniałem sobie jak Kaktus kiedyś do kogoś napisała "Benon..." a ja myślałem , że jej chodzi o mnie tylko się wstydzi...
  • Kaktusica miała wiele zalet, ale zanadto wstydliwa nie była.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • dedonski
    przypomniałem sobie jak Kaktus kiedyś do kogoś napisała "Benon..." a ja myślałem , że jej chodzi o mnie tylko się wstydzi...
    Był (zresztą jest nadal) użytkownik Benek. Hardkorowy neon, ma 9 dzieci.
  • dedonski
    w każdym bądź razie bardzo miło - może mi się uda zamknąć fsbuka.
    Zanim zamkniesz, może Ci się uda do nas zaprosić -via fb-  kogoś z naszej listy z wątku "kogo zapraszamy" ?
    Btw. wczoraj weszłam na starą Frondę (z linka Anny) i pierwszy wpis, z 2007 roku, na który natrafilam był Twój.  A potem zobaczylam wątek Cyrusa, w którym skladał Losowi urodzinowe życzenia 11 X. Ha, teraz się nie wywinie od poczęstunków.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.