Skip to content

Czy czarne sny Losa ciut zjaśniały?

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Bo w ciągu kilku miesięcy, od kiedyśmy się nie widzieli, zmieniło się niemało. Sondaże dają nam przewagę, Rybnik, Elbląg - odzyskane, we wrześniu okaże się czy i Warszawa. Solidarność zapowiada walkę.  Ton wypowiedzi merdiów w stosunku do don Alda i Jarosława K. uległ zmianie. Don Aldo popełnia błędy odnotowywane przez mainstream. "TRWAM" dostanie oczekiwaną koncesję, rodzice mobilizują się p-ciwko MNiSW... itp.  Na tle ogólnej kichy są to jednakże jakieś jaskółki, nieprawdaż?

Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.

Komentarz

  • sze zobaczi

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Los odpedział jako ten rabbi.
    :D

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • To ja zapodam krzyżowy ogień pytań.
    Szanowny uważa że minfin pomylił się o drobiazgową kwotę, która uczyniła mu dziurę w budżecie czy może w zgodzie i porozumieniu, a i świadomie okłamał społeczeństwo?
    No i jeszcze, dlaczego to zrobił?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Czeba zaczac od rzeczy podstawowych - Vincent nie ma pojecia o finansach, jest jak oni wszyscy pracownikiem aparatu propagandy.
    Oni z zasady nie ksztaluja rzeczywistosci tylko sa zaskakiwani przez zdarzenia a potem wciskaja kit, dlaczego winien PiS. Analogia z Amber Gold jest dosyc trafna - do samego konca Plichta przedstawial znakomite perspektywy swojej firmy, z whistleblowerow szydzil i nawet wytaczal procesy.
    The author has edited this post (w 24.07.2013)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Znaczysie, mamy już zacząć robić zapasy na zimę, albo i na kilka?
  • O finansach może i pojęcia nie ma, ale jest zwierzęciem politycznym dość cwanym. Zupełnie nie dziwi, że Piłkarz go uwielbia.
  • mmaria
    Znaczysie, mamy już zacząć robić zapasy na zimę, albo i na kilka?
    Do tego namawiam zawsze.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • agent
    O finansach może i pojęcia nie ma, ale jest zwierzęciem politycznym dość cwanym. Zupełnie nie dziwi, że Piłkarz go uwielbia.
    A ma inne wyjście? To sprzedaż wiązana. Jeśli lecą, to obadwa.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Mania zapytała:
    Na tle ogólnej kichy są to jednakże jakieś jaskółki, nieprawdaż?
    los odpowiedział:
    sze zobaczi
    AnnaE podsumowała:
    Los odpedział jako ten rabbi.
    Lubię przeglądać stare wątki.
    Ten jest sprzed czterech i pół roku, opozycja z władzą zamieniły się miejscami.
    Ale kolor snów kol. losa chyba jednak się nie zmienił...
    :)

  • sze zobaczi
  • Już pisałem: będzie dobrze o ile obecna opozycja właśnie nie przejmuje obozu Dobrej Zmiany. Obserwując głosowanie w sprawie Koguta nie wydaje się to niewykonalne.
  • Kto tam bronił Koguta? Ci co mieli bliżej do Macierewicza?
  • loslos
    edytowano January 2018
    Dyziu, przyjacielsko (nie admińsko) upominam. Twoje przysrywanie Macierewiczowi z każdej okazji i bez okazji robi naprawdę złe wrażenie. Wiesz z kim się ustawiasz w szeregu, prawda?
  • Nie, ja się tylko naukowo zastanawiałem czy można wyodrębnić taki zbiór wspólny i ew. konotacje. Nic osobistego do Macierewicza
  • loslos
    edytowano January 2018
    Dyzio_znowu napisal(a):
    Nie, ja się tylko naukowo zastanawiałem czy można wyodrębnić taki zbiór wspólny i ew. konotacje. Nic osobistego do Macierewicza
    Dyziu, nie jest wiele twoich wpisów bez słowa "Macierewicz." Oczywiście - wszystkie poglądy są dopuszczalne, sprawa ma wyłącznie wymiar estetyczny. W czyim towarzystwie obsobaczasz Macierewicza? Czy jesteś dumny z tego towarzystwa?
  • edytowano January 2018
    Nie wiem gdzie to wrzucić, więc wrzucę tu, sny Kaczyńskiego w wywiadzie z Torańską:
    https://web.facebook.com/wideonatemat/videos/482981515241064/
  • w Senacie nie ma frakcji AM, więc Dyziu drogi, raczej wtopił tam aktyw bmw. Sól tej ziemi, twarde jądro miękkiego trzonu rządu Matełuszka.
  • Cóż, Dyzio w końcu dorośnie... Na razie roi sny młodzieńcze o świecie, w którym wszystko da się łatwo pojąć. (Dorastanie nie zawsze ma punkty styczne z osobniczym wiekiem.)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.