Skip to content

Pasja wg Karola Wojtyły

edytowano March 2015 w Kultura
Miło mi zawiadomić, że wczoraj w parafii św. Rafała i Alberta w Warszawie miało miejsce przedstawienie Pasji wg św. Mateusza, w adaptacji ks. Karola Wojtyły.
Reżyserem była pani Wanda Syta, w roli Pana Jezusa wystąpił ks. Łukasz Kadziński, a rolę Piłata zagrał Wasz forumowy kolega
:)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EuosCayPDOg

Komentarz

  • Bóg zapłać, Brzostu.
    Właśnie szukałam czegoś interesującego i stosownego do obejrzenia.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • A sukienkę Ignac użyczyli?
    :D

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE
    A sukienkę Ignac użyczyli?
    :D
    Nie wiem, kto użyczał, ale dali plamę, bo miała być jedna sukienka prokuratorska (dla Kajfasza) i druga sędziowska (dla Piłata), a dali dwie radcowskie
    ;)
    Mam nadzieję, że publiczności to za bardzo nie przeszkadzało.
  • Yutupkowidzom tysz nie wadzi
    :)
    Ciemnawo tam beło.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE
    Yutupkowidzom tysz nie wadzi
    :)
    Ciemnawo tam beło.
    To dobrze
    :)
    Muszę powiedzieć, że sporo mnie ten występ kosztował gdyż próby były ostatnio co wieczór a ja nie całkiem doleczony. Na dodatek ostatnia próba była we czwartek, więc nie mogłem być do końca uroczystości na Krakowskim, tylko musiałem się urwać pod koniec Mszy, o czym z góry uprzedziłem towarzystwo, aby się nie niepokoiło że nagle zniknąłem. Nawiasem mówiąc, kol. Budynia wprawiłem w pewną wesołość, gdy mu powiedziałem, że będę stał na podeście i patrząc z góry na znanego tradi-księdza pytał: "Tyś jest król żydowski?"
    ;)
  • :D
    Szczególnie biorąc pod uwagę te opowieści Brzosta z lat 90-tych jak go za żyda brano.
    ;)
  • Mnie się Waść podobał stojęcy z mokrymi rencyma. Czekałam czy wytrzesz je Waść o użyczoną sukienkę cy cuś. Służba zapomniała o ręczniku
    :D

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • przemk0
    :D
    Szczególnie biorąc pod uwagę te opowieści Brzosta z lat 90-tych jak go za żyda brano.
    ;)
    Specjalnie tuż przed premierą poszedłem do fryzjera coby z wyglądu bardziej do Rzymianina się upodobnić
    ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.