Skip to content

kryptoreklama

edytowano March 2015 w Kultura
wyszperane w necie. jak budować, to z dworkiem polskiem. podziwejte:
http://www.dworekpolski.pl/

Komentarz

  • Kupuję.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • ale osobny dworek szyty na miarę, czy kamieniczkę w miasteczku? co do tych słodkich osiedli, wyczuwam inspirację Żoliborzem, konkretnie zabudową ulicy Wieniawskiego. Te garaże to niemal kopia. Ech, uczcie się dewelopery!
  • Osobny dworek. Ale z dwiema kolumienkami przy ganku.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • pewnie ten co pierwszy się ukazuje? mnie też urzekł. ech...
  • czemu kryptoreklama?
    co do tych domeczków- takie gówno w budownictwie tera panuje, że cokolwiek wystaje uszami ponad to szambo, to się wyróżnia. Tak jest z tym przypadkiem. Ale trochę wygląda jak karykatura
    ;)
    Ja se dwór drewniano-gliniany, lecz otynkowany, to jednak na conajmniej półhektarzu wystawię.
  • Dumałem skąd znam te domki.
    Czy aby na którymś z tych osiedli nie kręcono serialu o Nowych Polakach pt. "Rodzinka.prl"?
  • Rodzinka.​pl
    Nowa Iwicz­na to nie­wiel­ka miej­sco­wość po­ło­żo­na na po­łu­dnio­wych obrze­żach War­sza­wy. To tutaj przy ulicy Po­kręt­nej w dużym domu jed­no­ro­dzin­nym - oczy­wi­ście za­ku­pio­nym na kre­dyt - "miesz­ka" se­ria­lo­wa Rodzinka.​pl. Ich pe­ry­pe­tie co ty­dzień oglą­da kilka mi­lio­nów fanów. Wielu z nich przy­jeż­dża póź­niej na teren osie­dla, by na żywo uczest­ni­czyć w na­gry­wa­niu ko­lej­nych od­cin­ków. Mi­ło­śni­cy se­ria­lu przy­jeż­dża­ją także ca­ły­mi ro­dzi­na­mi, by obej­rzeć wolne do sprze­da­ży domy. - Fani se­ria­lo­wej Ro­dzin­ki sta­no­wią dużą grupę na­szych klien­tów - mówi jeden z han­dlow­ców tego osie­dla, wzo­ro­wa­ne­go na ar­chi­tek­tu­rze Ka­zi­mie­rza Dol­ne­go, Sta­re­go Żo­li­bo­rza czy Ty­ko­ci­na. Wiele scen tego se­ria­lu na­gry­wa­nych jest w domu, przed wej­ściem do domu lub na te­re­nie osie­dla.
    Na zdj. dom w Nowej Iwicz­nej.
    ***
    Te miesz­ka­nia zna cała Pol­ska - Rodzinka.​pl
    - Onet

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • qiz
    Co do tych domeczków- takie gówno w budownictwie tera panuje, że cokolwiek wystaje uszami ponad to szambo, to się wyróżnia. Tak jest z tym przypadkiem. Ale trochę wygląda jak karykatura
    ;)
    Punkt.
    Obejrzałem sobie i osiedle i wnętrza z kominkami - peem tak. We Szkocji to taka konsilowska taniocha  jest (council, czy właścicielem jest miasto). Moja siostra mieszka na takim osiedlu, z takim kominkiem i małym ogródkiem.
    Może nie tak śliczne i nie-polsko-dworkowo, ale i domki mają ponad 40 lat.
    O:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.