Skip to content

poeci, bardowie

edytowano March 2015 w Kultura
Jeżeli ktoś zna jakichś ciekawych poetów, bardów to bardzo proszę ich tu poumieszczać. Wbrew pozorom chyba nie ma ich tak wielu... Chciałbym ich wszystkich sukcesywnie zapraszać na spotkania.
{oprócz oczywiście Krzysztoń, Kołakowskiego, Wencla,Brzosta, Kowalskiego, Shorka i innych którzy byli na Artystach o Smoleńsku]
Może macie jakichś znajomych, przyjaciól którzy piszą do szuflady ..?

Komentarz

  • a mogą być nieżywi?

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Ja, ja! I to na żywca.
    Shork
    :D
    Ale może on sam.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • tylko zywi tylko wspolczesni!
    takich ktorych moge sciagnac do Wrocka
  • Nasza Zazula ma swój tomik bardzo pięknych wierszy. "Błękitne łąki Aniołów".
    The author has edited this post (w 28.07.2013)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Nasza Koleżanka, tu obecna. Myslę, że trafi do tego wątku. Mozesz też coś napisać na tablicy w jej profilu.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • jak trafi to pogadim..
    a może byśmy zrobili jakiś wieczór kulturalnie integracyjny?
  • A na kiedy chcesz ich ściągnąć do Wrocka?
  • Magdalena Tarasiewicz
  • I Zazaulka oczywiście, choć dla mnie to niespodzianka przemiła. Czy można by coś zaprzeczytać? Proszsz
  • mnie nie?
    buuuuu chlip!
  • Jest jeszcze gdzieś w Polsce  młody poeta (chyba, bo nazwisko nic mi nie mówiło). Piękne wiersze pokazał i wrażliwą duszę. Były jakieś próbki zamieszczone kiedyś na Rebeyi, może ktoś pamięta i zapoda, bo ja niestety nie.
  • Dedon?  Jednak sie pomyliłam. Już Ok , przypomniałam sobie.
    The author has edited this post (w 28.07.2013)
  • jeszcze nie wiem może październik? może listopad?
  • Aha, myślałem że jakaś specjalna okazja rocznicowa albo coś.
  • ale, ale możemy coś zrobić ad hoc- choćny z okazji reunionu
    :)
    nawet w sierpniu
  • Ach, dopiero teraz doczytałem słowo "sukcesywnie". Czyli nie chodzi o zbiorowy koncert a o spotkania autorskie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.