Skip to content

Szturm modlitewny

2»

Komentarz

  • +++

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +

    Boże, użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić, odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości aby odróżniał jedno od drugiego.
  • niejako na zakończenie wątku podam że wczoraj rano t.j. 26 czerwca urodziła się zdrowa Liliana
    ma 51 cm i waży 3050g, jest wcześniakiem ale Apgar na medal, 10pkt.
    Bogu niech będą dzieki

    Boże, użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić, odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości aby odróżniał jedno od drugiego.
  • Chwała Panu!
    Za Lilianę i rodziców: +++

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Bogu dzięki. Jak na wcześniaka, to całkiem spore dzieciątko.
    :)
    Niech się chowa zdrowo na chwałę Panu i radość dla rodziców.
    +++
  • +
    Jak na wcześniaka to całkiem, całkiem!
    Wiktor miał 3300 gramów ale przy 61 cm "długości:
    :)
  • przy moim Szymku (4200) to "kruszynka" te 3050g ale wiernie przepisałem z smsa jakiego przesłała mi mama Liliany
    chyba że waga dziecka wiąze się ze hormonami jakie Aga brała w ciąży?
    nie wiem, nie pytałem, jak będe wiedział cos wiecej dam znać
    w imieniu rodzinki dziekuje wszystkim za modlitwę

    Boże, użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić, odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości aby odróżniał jedno od drugiego.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.